Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Město ocenilo pracovníky v sociálních službách

  • Orlová,

V úterý třetího října se v prostorách Domu kultury města Orlová oceňovali pracovníci v sociálních službách.

Iveta Nociarová, vedoucí odboru sociálního a zdravotního: "V letošním roce již pojedenácté oceňujeme pracovníky v sociálních službách. Je to profese, která je velice náročná, zároveň velmi potřebná a záslužná a lidsky vlastně hodnotná. Ocenili jsme celkem dvanáct pracovníků, kteří působí v organizacích na území města Orlové i Petřvaldu."
Jiřina Wiglaszová, koordinátorka sociálních služeb: "Tak oceňování pracovníků sociálních služeb jsme začali organizovat proto, protože nám v sociálních službách neustále pracovníci v přímé péči chybí. A tak jsme hledali cestu, jak ty naše pracovníky povzbudit, aby viděli, že dokážeme ocenit tu jejich práci. A vlastně oceňování pracovníků je jedna z forem, jak to můžeme dělat."

Mezi váženými hosty byl přizván také starosta města Petřvald, který by rád našel mezi občany i nové pomocné síly v sociálních službách.

Jiří Lukša (KSČM), starosta města Petřvald: "Budeme rádi, když se najdou lidé, kteří jsou ochotni věnovat čas část svého volného času a kousek svého srdce pro jiné cizí lidi. Mohou se klidně obrátit na mě. Mohou se obrátit na kolegyni, která to má u nás na starosti."

Celé slavnostní dopoledne zakončil kulturní program, ve kterém si diváci užili světelnou LED show, brazilské tance nebo prvky moderní magie.

Nahlásit chybu
Pedagogicko-psychologická poradna, Karviná, příspěvková organizace - Doubrava a okr. Karviná
Doubrava
od 32 820 do 42 780 Kč/měsíc

Detail

RegioJet a.s. - nástupní místo Havířov, Bohumín
Havířov
od 25 000 do 38 000 Kč/měsíc

Detail

Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail