Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rychvaldské spolky uspořádaly velký den pro děti

  • Rychvald,

Spolky a organizace města Rychvald uspořádaly pro všechny místní děti velkou oslavu k jejich svátku. V areálu základní školy na ně čekal pestrý program, spousta her a soutěží a také zážitků třeba v podobě jízdy na motorkách.

První červnový den patřil v Rychvaldu všem dětem. Místní spolky a organizace se pod hlavní pořadatelskou patronací Spolku rodičů při Základní škole Rychvald spojily a uspořádaly jeden velký dětský den.

"Ta základní odměna pro ty děti je, že toto si všechno můžou projít. Máme tam soutěže hod na cíl, skákání v pytli, závody se skákacími pavouky, takže za to dostávají odměny, sladkosti," popsal  Jan Kutáč, místopředseda Spolku rodičů při ZŠ Rychvald, hlavní organizátor akce.

Dětský den zpestřili i místní motorkáři, kteří děti na svých strojích svezli po okolí.

"Máme tady choppery, endura cestovní motorky, tříkolku, jak vidíte, je to rozmanité, pro děcka všechno,"  řekl Michal Schlesinger, motorkář.

"Na motorce jsem jela poprvé a byl to super pocit." "Na té motorce se mi dobře sedělo a vůbec jsem se nebála," řekla děvčata.

A co dětem popřáli organizátoři k jejich svátku?

"Ať mají hodné rodiče, jsou zdravé, šťastné a ti starší aby se dobře učili, abychom měli nástupní generaci, která se o nás bude starat tak, jako se staráme my," uzavřel organizátor.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy