Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Školáci z Rychvaldu se bavili na diskotéce, kterou pro ně připravili rodiče

  • Rychvald,

Jednu z mnoha akcí pořádal v pátek Spolek rodičů při Základní škole Rychvald. Tentokrát pro děti připravil diskotéku v kulturním domě.

“Děláme pravidelné akce, kdy většina z nich je pro menší děti, ale měli jsme ohlasy ze školy od těch starších, 6. třída a výše, že by rádi, abychom udělali něco i pro ně, a že by nejradši a to bylo disco. Takže jsme se vlastně loni rozhodli poprvé, že uděláme novoroční diskotéku. Celkem se to chytlo, tak jsme se rozhodli, že to budeme dělat pravidelně každý rok a děláme potom tu diskotéku ještě jednou po karnevalu v březnu. Loni jsme zkoušeli dělat nějaký program, ale úplně se to nesetkalo s úspěchem, protože ty děti se chtějí bavit samy, protože už přece jen je jim 12 let a více, takže jsme nechali ve volném režimu. DJ je kluk, který tady kdysi chodil do školy, takže ty děti zná. Loni skončil devátou třídu, zná osmáky i sedmáky, takže ví, jakou hudbu pouštět, co je zabaví. Diskotéka se koná od 18 do 21 hodiny,” vysvětlil místopředseda pořádajícího spolku Jan Kutáč. 

“Já jsem takový DJ v uvozovkách a vlastně mohou si přijít vybrat hudbu, jakou chtějí zahrát. Baví mě občas ta děcka dostat ze židli na nohy, aby si zatancovali, protože to je to horší a horší. Děcka se neumí hýbat a nechtějí se hýbat,” popsal DJ Marek Macura.

“Jsem tady s kámošema a užíváme si to. Je to tady dobré,” řekl jeden ze školáků.  

“Je tady sranda, všichni blbnou. Je to tu pěkné. Chtěli bychom to častěji. Je to tu fajné,” dodaly další dvě školačky. 

Rychvaldští školáci se už mohou těšit na další zajímavé akce. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy