Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pod rozsvíceným vánočním stromem mohly děti z Rychvaldu poslat dopis Ježíškovi

  • Rychvald,

Vánoční strom v Rychvaldě je zase o jeden rok vyšší a od 1. adventní neděle je opět rozsvícený. Lidé se na náměstí přišli pobavit, zazvonit na zvon a děti mohly poslat dopis Ježíškovi. Společně pak odpočítali rozsvícení stromu, který na náměstí roste.

Dagmar Pížová (ANO), starostka Rychvaldu: “Město Rychvald si připravilo pro občany rozsvícení vánočního stromečku o první adventní neděli. Máme pro ně připravený program, vystupovaly děti ze ZUŠ, Rarášci a Světlana Nálepková. Jsem moc ráda, že se tady Rychvalďané sešli v hojném počtu a že budeme moci společně rozsvítit náš vánoční stromeček a zahájíme takhle předvánoční období. Všem bych chtěla popřát krásné a radostné Vánoce v kruhu rodiny, blízkých přátel a ať si je užijí ve zdraví a radosti."


Klárka Blažková, návštěvnice akce: “Já jsem tady přišla s mamkou a taťkou a přišli jsme tu na rozsvícení stromku a přišli jsme tady dát Ježíškovi dopis.”
Veronika Mrožíková, účastnice akce: “My tady v Rychvaldě bydlíme od července a přišli jsme se tady podívat na vánoční trhy s manželem a s malou 3letou dcerou. Přišli jsme si dát dobrý punč a dobrou medovinu a přišli jsme se podívat na rozsvícení vánočního stromu.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy