Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Malí stonavští fotbalisté se těší na novou sezónu

  • Stonava,

Žáci SK Stonava začali na umělé trávě s přípravou na novou sezónu.

Letošní zimní počasí je pro sportovce velmi příznivé. Proto i malí stonavští fotbalisté začali s tréninky o něco dříve než obvykle.

„Poněvadž jarní příprava ještě nezačala, je pěkné počasí, tak jsem oslovil kluky, kdo chce, ať si přijde zahrát fotbálek a zakopat si na bránu. Máme teď jednou týdně trénink ve čtvrtek a od příštího týdne bude každou středu od 15 hodin, pokud bude pěkné počasí,“ řekl trenér žáků SK Stonava Aleš Otruba.

Oficiální tréninky začnou až 14. Února. V případě nepříznivého počasí budou probíhat ve sportovní hale. Žáci sportovního klubu Stonava fotbal milují a na novou sezónu se velmi těší.

„Určitě se mi velmi stýskalo. S kamarády jsem hrál fotbal venku a chtěl jsem už začít trénovat., ale zatím to nešlo. Tak jsem se aspoň díval na internetu na nějaké kličky, abych se je naučil.“ „Já jsem rád, že jsme začli trénovat.“ „Vůbec mi nevadí, že je venku zima.“ „Nejvíce mě baví, jak střílím na branku.“ „Stýskalo se mi fotbale, ale Vánoce byly pěkné. Těším se na zápasy v další sezóně.“ „Strašně moc jsem se těšil na ty tréninky. Hlavně mě baví ty fotbálky, jak hrajeme ty malé zápasy,“ řekli malí fotbalisté.

Podle trenéra jsou kluci velmi šikovní. Rád by ale tým posílil.

„Začínají nám chodit ti nejmenší, kluci ve věku 6 – 7 let. Bylo by lepší, kdyby přišli i starší kolem devíti až deseti let. Za rok mi odejdou ti starší kluci a pak už bude problém. Takže doufám, že přijdete …,“ doplnil trenér.
Svatováclavský hudební festival - Flétnové sonáty

Dnes
Orlová, Evangelický kostel, Orlová

Svatováclavský hudební festival - Hudba anglické renesance

Zítra
Albrechtice, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

UXA VKP s.r.o.
Havířov
od 15 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

TEON STAV s.r.o.
Havířov
od 150 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků