Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti z MŠ Hořany se proměnily v pirátskou posádku

  • Stonava,

V jedno velké pirátské doupě se proměnil sál Domu PZKO. Děti z mateřské školy na Hořanech se totiž během karnevalu staly posádkou Černé perly. Společně s Jackem Sparrowem kouzlily a tančily.

„Už se na Vás těším malí piráti.“ Těmito slovy přivítal Jack Sparrow svoji novou posádku na pirátské lodi během karnevalu dětí z mateřské školy na Hořanech. Na pomyslné palubě bylo během celého odpoledne hodně veselo.

„Máme tady piráty, princezny, námořníky, bojovníky a další postavičky,“ řekla o složení posádky učitelka mateřské školy Veronika Bařáková.

„Já jsem Batman a na karnevale se mi moc líbí,“ řekl jeden z přítomných chlapců.

„Nejdůležitější je to, aby se bavily děti i dospělí. Protože karneval je o tom, aby byla zábava,“ řekl Ivo Haiser, který se v tento den proměnil v kouzelnického piráta.

„Já jsem na karneval přišla s bráškou a vykouzlila jsem s pirátem medvídka.“ „Mně se kouzlení líbilo. Vykouzlila jsem vajíčko a penízek.“ „Až budu velký, budu taky kouzlit.“ „Mně se líbilo jak jsme tancovali a jak ten pirát kouzlil,“ řekli přítomné děti.

Ale nebyla to jen kouzla, která dětem zpříjemnila karnevalovou show. Připraveny byly i různé soutěže, za které děti v závěru obdrželi věcnou cenu. Karneval mateřské školy na Hořanech není ale jedinou takovou akcí pořádanou ve Stonavě. V maskách se v sále Domu PZKO budou postupně prohánět i děti z dalších místních předškolních a školských zařízení. Ty z Hořan vás už teď na ně zvou.

„Všechny Vás zveme, hej hej hej, na maškarní rej,“ pozval na další stonavské karnevaly hořanský předškolák.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail