Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti z MŠ Hořany se proměnily v pirátskou posádku

  • Stonava,

V jedno velké pirátské doupě se proměnil sál Domu PZKO. Děti z mateřské školy na Hořanech se totiž během karnevalu staly posádkou Černé perly. Společně s Jackem Sparrowem kouzlily a tančily.

„Už se na Vás těším malí piráti.“ Těmito slovy přivítal Jack Sparrow svoji novou posádku na pirátské lodi během karnevalu dětí z mateřské školy na Hořanech. Na pomyslné palubě bylo během celého odpoledne hodně veselo.

„Máme tady piráty, princezny, námořníky, bojovníky a další postavičky,“ řekla o složení posádky učitelka mateřské školy Veronika Bařáková.

„Já jsem Batman a na karnevale se mi moc líbí,“ řekl jeden z přítomných chlapců.

„Nejdůležitější je to, aby se bavily děti i dospělí. Protože karneval je o tom, aby byla zábava,“ řekl Ivo Haiser, který se v tento den proměnil v kouzelnického piráta.

„Já jsem na karneval přišla s bráškou a vykouzlila jsem s pirátem medvídka.“ „Mně se kouzlení líbilo. Vykouzlila jsem vajíčko a penízek.“ „Až budu velký, budu taky kouzlit.“ „Mně se líbilo jak jsme tancovali a jak ten pirát kouzlil,“ řekli přítomné děti.

Ale nebyla to jen kouzla, která dětem zpříjemnila karnevalovou show. Připraveny byly i různé soutěže, za které děti v závěru obdrželi věcnou cenu. Karneval mateřské školy na Hořanech není ale jedinou takovou akcí pořádanou ve Stonavě. V maskách se v sále Domu PZKO budou postupně prohánět i děti z dalších místních předškolních a školských zařízení. Ty z Hořan vás už teď na ně zvou.

„Všechny Vás zveme, hej hej hej, na maškarní rej,“ pozval na další stonavské karnevaly hořanský předškolák.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy