Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

O taneční kroužek mají zájem především děvčata

  • Stonava,

Pravidelně jedenkrát týdně se v tělocvičně základní školy na Dolanech scházejí děti, které rády tančí. Pod vedením Veroniky Švecové tady probíhá taneční kroužek. O ten mají zájem především děvčata.

„Každý pátek se scházejí děti z prvního stupně tady v tělocvičně na velké škole. Trénujeme latinsko-americké tance. Teď nacvičujeme cha-chu a sambu, se kterou vystoupíme na Školním plese. S klukama je vždycky velký problém, jim se nikdy nechce. Jsem ráda aspoň za holky, děláme formaci, kde netančí v páru, je to formace samba show. Kluky bychom ale brali,“ řekla Veronika Švecová.

„Líbí se mi to tancování.“ „Já tady chodím, protože se mi líbí latinsko-americké tance.“ „Mně se tady líbí, protože tady hrajeme i hry.“ „Já se těším na vystoupení, kde ukážeme rodičům, co jsme se naučily.“

Na školním plese vystoupí i tento taneční pár Jan Bařák a Nikol Lukoszová. Oba jsou žáci stonavské základní školy a tanci se věnují už od mala.

„Já už tančím delší dobu, bavilo mě to, chci v tom pokračovat,“ řekla Nikol.

„Mě baví se hýbat a tančení je pro to dobré,“ řekl Jeník.

Jenda a Nikol v současné době tancují pod hlavičkou karvinské Diamond Dance. V loňském roce přivezli zlatou medaili z 3. ročníku talentové soutěže Dance Star.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyMilan Zálesný - Moravskoslezský kraj
Karviná
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

PRETECLON s.r.o. - pracoviště ČR
Karviná
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Bohumín terminál, a.s. - pracoviště
Bohumín
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail