Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zastupitelé obce schválili dotační programy pro občany

  • Stonava,

Stonavští zastupitelé schválili dva dotační programy. První je určen pro občany, kteří nejsou napojeni na obecní kanalizaci, druhý pak pro organizace na podporu kulturní, společenské a sportovní činnosti v obci Stonava.

Občané Stonavy, kteří jsou napojeni na obecní kanalizaci, platí paušální stočné 58 Kč ročně. Díky dotačnímu programu, který radnice vyhlašuje, tuto paušální částku platí i ti stonaváci, kteří jsou napojeni na kanalizaci, která není ve vlastnictví obce. O dotaci na proplacení stočného za období od 1. ledna do 31. prosince 2019 může občan zažádat na obecním úřadě ve Stonavě v průběhu měsíce listopadu.

Stonavští zastupitelé na svém posledním zasedání schválili také Program podpory kulturní, společenské a sportovní činnosti v obci Stonava na rok 2021. Příjemcem této dotace, na kterou obec vyčlenila částku 5 miliónů korun je organizace - právnická osoba, spolek a podnikající fyzická osoba se sídlem v obci Stonava. Žádosti budou přijímány od 16. listopadu do 16. prosince. Přesné znění vyhlášených programů, včetně žádosti, naleznete na webových stránkách obce Stonava.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků