Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zastupitelé obce schválili dotační programy pro občany

  • Stonava,

Stonavští zastupitelé schválili dva dotační programy. První je určen pro občany, kteří nejsou napojeni na obecní kanalizaci, druhý pak pro organizace na podporu kulturní, společenské a sportovní činnosti v obci Stonava.

Občané Stonavy, kteří jsou napojeni na obecní kanalizaci, platí paušální stočné 58 Kč ročně. Díky dotačnímu programu, který radnice vyhlašuje, tuto paušální částku platí i ti stonaváci, kteří jsou napojeni na kanalizaci, která není ve vlastnictví obce. O dotaci na proplacení stočného za období od 1. ledna do 31. prosince 2019 může občan zažádat na obecním úřadě ve Stonavě v průběhu měsíce listopadu.

Stonavští zastupitelé na svém posledním zasedání schválili také Program podpory kulturní, společenské a sportovní činnosti v obci Stonava na rok 2021. Příjemcem této dotace, na kterou obec vyčlenila částku 5 miliónů korun je organizace - právnická osoba, spolek a podnikající fyzická osoba se sídlem v obci Stonava. Žádosti budou přijímány od 16. listopadu do 16. prosince. Přesné znění vyhlášených programů, včetně žádosti, naleznete na webových stránkách obce Stonava.
Radomír Gruštík - pivnice Duha
Karviná
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

MaAnBa Plus s.r.o. - Jäkl Karviná
Karviná
od 87 do 100 Kč/hod.

Detail

Active Colour s.r.o.- Karviná
Karviná
od 3 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků