Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vedení Stonavy poděkovalo učitelce ZUŠ Bedřicha Smetany za práci pro děti

  • Stonava,

Ze stonavské pobočky Základní umělecké školy Bedřicha Smetany odchází po třiceti letech do zaslouženého důchodu učitelka klavíru a také vedoucí pobočky Dagmar Tyrlíková. Jejím odchodem působnost umělecké školy ve Stonavě ale nekončí.

Tohle je Dagmar Tyrlíková, učitelka klavíru a také vedoucí pobočky Základní umělecké školy Bedřicha Smetany ve Stonavě. Tuto funkci vykonávala od samotného začátku založení pobočky, dlouhých třicet let. Za její práci pro stonavské děti ji osobně poděkoval starosta Stonavy Ondřej Feber.

Ondřej Feber, starosta Stonavy: "Ona skutečně to dělala se srdcem, svým nasazením a možná si to ani všichni neuvědomují, rodiče a děti, že vlastně díky ní nám to tak dobře fungovalo."

Paní Tyrlíková byla projevem úcty mile překvapena. Odchází do důchodu se zadostiučiněním, že pro děti v oblasti hudby udělala maximum.

Dagmar Tyrlíková, vedoucí pobočky ZUŠ B. Smetany ve Stonavě: "Myslím si, že jsem dala dobré základy pro další působení pobočky ZUŠ ve Stonavě." 
Kamil Novák, ředitel ZUŠ B. Smetany v Karviné: "Odchodem paní Tyrlíkové nekončí naše působnost tady ve Stonavě, Mám už další dobrou náhradu za paní učitelku, ale jméno ještě nechci prozradit, bude to velké překvapení a myslím si, že se mají Stonavané na co těšit."

Své žáky, jejich úspěchy a další rozvoj talentu bude paní Tyrlíková určitě na dálku sledovat.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy