Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stonavští fotbalisté oslavili 90 let

  • Stonava,

Sobota 18. června patřila ve Stonavě také sportu. Místní fotbalový klub slavil své devadesátiny. Kromě zajímavých fotbalových utkání byl připraven i bohatý kulturní program.

Je tomu už 90. let, co se ve Stonavě začal organizovaně hrát fotbal. U té příležitosti uspořádalo vedení SK Stonava ve spolupráci s obcí velkolepou oslavu, které navíc přálo počasí.

Martin Cyroň, předseda SK Stonava: „Ráno spokojenost, přípravka hrála proti MFK Karviná, potom hráli žáci. Byly tady žákovské týmy z Fryčovic a Karviné. Třešničkou na dortu pak zápas proti Internacionálu Baníku Ostrava - nádherný zápas.
Václav Daněk, bývalý reprezentant a dvojnásobný mistr ligy s Baníkem Ostrava: „Jsem rád, že takovéto zápasy jsou, protože to je pro lidi určitý tahák, jdou se na to podívat, hlavně když je nějaké to kulaté jubileum.“

Kromě fotbalových zápasů byl připraven i bohatý doprovodný program, který byl završen koncertem kapely ELAN revival Morava a kapely Drive. Podrobnější reportáž z těchto oslav vám přineseme v některém z prázdninových vydání Stonavského expesu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy