Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti z MŠ Dolany se vzdělávaly na dopravním hřišti

  • Stonava,

Děti z mateřské školy na Dolanech si na začátku školního roku zopakovali, jak se bezpečně chovat v silničním provozu. Svědčí o tom videozáběry, které paní učitelky natočily během návštěvy dopravního hřiště v Havířově.

Dopravní výchova dlouhodobě patří mezi klíčové aktivity v oblasti bezpečnosti v silničním provozu. Policisté na Karvinsku proto se zásadami bezpečného chování na silnici seznamují děti už od mateřské školy. Své o tom ví i děti z mateřské školy na Dolanech, které na začátku školního roku navštívily dopravní hřiště v Havířově.

anketa, děti z MŠ Dolany: „My jsme si udělali výlet na dopravní hřiště.“ „Jezdím na kole.“ „Musím počkat, protože pojede vlak.“ „Nechci dostat pokutu.“ „Na stopce se musí stát.“

Vzdělávání v oblasti prevence bezpečného chování v silničním provozu je ve Stonavě věnována velká pozornost. Kromě návštěvy dopravního hřiště jsou v mateřských i základních školách pořádány různé besedy a další zajímavé akce. Například na konci školního roku to byla akce Prázdniny bez úrazu.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy