Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Těrlicku se lidé sešli na náměstí, aby společně rozsvítili vánoční strom

  • Těrlicko,

Těrličané se v sobotu večer sešli na náměstí, aby společně rozsvítili vánoční strom. Atmosféru zpříjemnil krátký hudební program.

Martin Polášek, starosta Těrlicka: “Jsme rádi, že nám vláda nezakázala rozsvícení našeho vánočního stromečku. Takže vzhledem k tomu, že jsme na náměstí a jsme v otevřeném prostoru, tak tady přivítáme několik občanů Těrlicka na našem náměstí .V 18 hodin proběhne slavnostní rozsvícení našeho vánočního stromu a dovolím si tvrdit, že jsme jedna z mála obcí, která má svůj vlastní vánoční strom, nedovážíme ho ani z Beskyd, ani Krkonoš, ale roste nám tady na náměstí. Lidé si na to už zvykli a z akce, kde bylo kdysi pár lidí, se to trošičku zvětšuje a stala se z toho tradice. Letos to máme okořeněné koncertem našich houslistů a dalších umělců .Věříme, že to bude pestré.”
Jiří a Dana Kunčičtí, obyvatelé Těrlicka: “Pravidelně tady chodíme na rozsvícení stromu. Škoda, že nemůže být předvánoční koncert v kulturním domě. Za daných podmínek to nejde, ale je to škoda. Aspoň tedy to rozsvěcování.”
Jan Bolf, obyvatel Těrlicka: “Je to úžasné. Konečně se to rozhýbalo i v této situaci, která je. Těrlicko drží při sobě a my můžem…”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy