Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Těrlické slunko nabídlo program pro všechny, lákadlem byla kapela Čechomor

  • Těrlicko,

V centru Těrlicka se opět konala slavnost Těrlické slunko. Obec pro návštěvníky přichystala zajímavý celodenní program.

Martin Polášek (NEZÁVISLÍ - Těrlická koalice), starosta Těrlicka: “Těrlické slunko se koná od poloviny 90. let každým rokem. Teď jsme samozřejmě měli dvouletou pauzu, nicméně posledních 10 let se snažíme Těrlické slunko posouvat stále výše a výše a myslím si, že tento rok je skutečně absolutní top. My máme headlinery Čechomory, to znamená, že večer tady očekáváme absolutně plné náměstí. Letos má perfektní program škola pod vedením ředitele Jiřího Jekla, který nám i moderuje letošní Těrlické slunko. Věříme tomu, že se to lidem bude líbit a že příští rok zase vymyslíme nějaký super program a lidé tady přijdou”


Bára Fasolová, návštěvnice: “Program perfektní, počasí konečně vyšlo po dlouhé době, takže super úplně. Děcka jsou šikovné moc, takže perfektní. Líbí se mi to moc. Čechomoři, na ty se těším večer, ale i na Leonu Machálkovou.”
Martin Budík, návštěvník: “Letošní program je moc krásný. Vystupovala v něm i má manželka a je super, že je tady tolik dětí a je tolik krásných vystoupení. Konkrétně se těšíme na Čechomory a čekáme tady na ně.”
Natália Klimszová, návštěvnice: “Já jsem se přišla podívat na děti, protože mám tam dceru a jsem na ní moc pyšná, tak jsem se přišla podívat. Moc mě bavilo tady to vystoupení školy a pedagogů, jak se také zapojili. Je to prostě Těrlicko, opět jsem na něho pyšná."


Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy