Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Těrlicku se hrál žákovský turnaj ve fotbale a veteráni závodili v biatlonu

  • Těrlicko,

Předposlední prázdninový víkend patřil v Těrlicku sportu. V sobotu se na fotbalovém hřišti hrál žákovský Memoriál Otto Patznera.

Tomáš Ptáček, předseda FK Těrlicko: “My dneska pořádáme již tradiční turnaj na památku pana Patznera, který byl jedním ze zakladatelů klubu a jedním z těch, kteří tady začínali mládež, stejně tak jako například bohužel letos zesnulý pan Chroboczek. Takže na jejich počest děláme turnaj starší přípravek. Přijeli k nám týmy z MFK Havířov, Gascontrol Havířov, Slovan Havířov, Horní Suchá, Horní Bludovice a pak tady jsou naši talenti a naše naděje.

V neděli se sportovalo na těrlické střelnici, kde se závod veteránů v biatlonu.

Ján Majer, předseda Klubu biatlonu Těrlicko: “Každoročně už asi desátým rokem pořádáme soustředění, které je zakončeno závodem. Letos jsme to pojali tak, že jsme udělali závod pro veterány, kteří byli slavní před 30, 40 a možná i více lety. Závod je supersprint, což vlastně se střílí první a druhá položka vleže a třetí ve stoje. Druhá a třetí střelba je štafetová, takže mají tři náboje navíc, mimo těch pěti, které se střílí běžně. Kdo doběhne první do cíle, vyhrává, protože startují všichni společně. Pro ani nemusíme měřit čas. Letos máme trošku problémy. Jednak prší, ale hlavně si tady vodohospodáři udělají skládku štěrku a písku, a proto musíme upravit i směr tratí. Takže se běhá jen ten nejkratší úsek

Nahlásit chybu


K tématu
BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail