Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Těrlicku chtějí v příštím roce dokončit kanalizaci a budovat cyklostezku kolem přehrady

  • Těrlicko,

V závěru roku přišly na radnici děti z mateřské školy, aby zazpívaly koledy a vánoční písničky. Starostovi děti předaly drobné dárky a na oplátku také dostaly malé překvapení.

Starosta Těrlicka už nastínil, jaký bude nadcházející rok a s čím se obec musí vypořádat.

David Biegun (Naše Těrlicko), starosta Těrlicka: “V novém roce nás čekají dvě zásadní události, které bychom nastartovali. A to je výstavba cyklostezky kolem Těrlické přehrady a další je 2. etapa kanalizace v Těrlicku-Hradišti, protože 1. etapa končí 30. června, kdy věříme, že opravdu dojde k ukončení všech staveb a 2. etapa začne začne napojováním všech domácností v okolí. To bude také velký oříšek, ale pevně věřím, že se nám to společnými silami podaří v tom krátkém termínu, který máme. V roce 2023 plánujeme také velmi výrazně využívat veškeré dostupné dotace, nejen krajské ale i evropské a věřím, že život v obci bude minimálně stejně hodnotný jako býval.”

Nechybí ani přání do nového roku.

David Biegun (Naše Těrlicko), starosta Těrlicka: “Vážení spoluobčané, dovolte mi popřát vám ještě jednou všechno nejlepší do nového roku 2023. Především pevné zdraví, hodně štěstí, lásky, ale také bezpečí, protože v roce 2022 po dlouhé době vypukla v Evropě válka, tak doufám, že brzy skončí, abychom mohli zase žít v míru.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy