Extrémní závod MAD RACE ovládl tým TV Polar

Teď se musíme pochlubit. Jak už z našeho zpravodajství víte, TV Polar má svůj tým, který nás reprezentuje na extrémních závodech. Tito sportovci mají za sebou mimořádně vydařený víkend, kdy zcela ovládli MAD RACE - extrémní překážkový závod v okolí Vaňkova kopce u Ostravy.

MAD RACE - extrémní překážkový závod, který každého sportovce prověří po všech stránkách. Nutná je obratnost, vytrvalost, ale i rychlost a odvaha. Překážky jsou opravdu extrémní. Okolí Vaňkova kopce za Ostravou je pro závod ideálním prostředím.

Ivo Květoň, pořadatel extrémního závodu MAD RACE: “Je to o běhu volným terénem a překonávání překážek. Ty jsou jednak přírodní, vytvořené krajinou, lesem, potokem, bažinami a něco málo jsme do toho přidali.

Závodníci mohli volit ze dvou tras - Hobby a Sport. Na obou tratích excelovaly týmy televize Polar. Kratší vyhrál tým ve složení Váňa,Gorzolka, Korytář a Kořistka.

Václav Korytář, Lukáš Váňa, Polar Extreme Team: 1/ Úžasné, kdybych se nepřipravoval, tak bych tam pošel.” 2/ “Trať náročná, fantastická a překážky bolely zase o něco více než loni.”

Trasu Sport ovládl tým ve složení Věžník, Velička, Kasalík a Kempa, který měl v cíli 19 minutový náskok na druhý tým v pořadí.

Martin Věžník, Aleš Velička, Polar Extreme Team: 1/ “Bylo to náročnější, než jsem si myslel. Hlavně ty překážky vysoké, to bylo o hubu.” 2/ “Hlavně ten běh, to je prostě gró. Kulturisti nemají šanci. Mají pěkné svaly, ale ne.”

Nejrychleji celou trasu zvládl Marek Zeman, který tak obhájil loňské vítězství.

Marek Zeman, Polar Extreme Team: “Ty překážky byly intenzivnější, než loni. Třeba to plazení, bylo dvojnásobné.”

Závodníci, ale i pořadatelé byli spokojeni. Počet startujících byl čtyřnásobný proti loňsku. Startovalo asi 1300 sportovců a asi všichni se už těší na další ročník.
Agatha Christie: Vražda v Orient expresu / premiéra inscenace

25.01. 17:30
Celý MS kraj, Těšínské divadlo, Český Těšín

Dětský Karneval v Bašce

26.01. 15:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

innogy WINTER RUN OSTRAVA / běžecký závod pro celou rodinu

08.02. 09:00
Celý MS kraj, Prokešovo náměstí Ostrava

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků