Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Dny NATO do Mošnova je nejlepší jet na kole

O víkendu se na letišti v Mošnově uskuteční jedna z největších akcí, které jsou pořádány v rámci celé Evropy. Jde o Dny NATO a armádních vzdušných sil. Tato přehlídka bezpečnostních složek každoročně přiláká desetitisíce návštěvníků, což způsobuje velké problémy v dopravě. Proto pro vás máme připraveny rady.

Asi každý obyvatel Moravskoslezského kraje už zná Dny NATO. V prvé řadě je to obrovská letecká šou, kde je možné spatřit nejmodernější letouny z celého světa. Loni se přišlo na mošnovské letiště podívat asi 130 tisíc lidí, což sebou samozřejmě přináší velké problémy s dopravou.

Lenka Sikorová, mluvčí PČR Ostrava: “Návštěvníkům doporučujeme, aby využili alternativní druhy dopravy. Vlaky, speciální autobusy a nebo kola.”

Železnice se tak nabízí jako výhodný způsob dopravy. Kromě speciálních vlaků budou ve Studénce zastavovat i rychlíky, které běžně pouze projíždějí.

Radka Pistoriusová, mluvčí Českých drah: “ČD vypraví speciální vlaky z Prahy, Brna, Olomouce až do Mošnova. V železniční stanici Studénka zastaví mimořádně široká škála spojů, včetně vlaku Pendolino.”

S pořádným předstihem by měli na letiště přijet lidé, kteří se o víkendu chystají letět na dovolenou. Dopravní policie má také připravenu infolinku, kde se na čísle 596 110 927 dozvíte aktuality o objížďkách i zácpách.
PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Titanic / komedie Divadla Kalich

27.10. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

CORAMEXPORT s.r.o.

od 20 000 Kč/měsíc

Detail

TRUCK LINE CZECH s.r.o.

od 30 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků