Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Mošnově zřejmě usnul policista za volantem

Mošnov je místem, kde dochází kvůli silnému provozu obcí k velkému množství nehod. Ta poslední se stala v pondělí a pravděpodobně ji zavinil řidič policejního vozu. Na rovné silnici vjeli policisté do protisměru, kde čelně narazili do nákladního vozu.

Kolem půl jedenácté zablokovala frekventovanou silnici mezi Ostravou a Příborem dopravní nehoda. Přímo v obci Mošnov se srazilo nákladní auto s vozidlem policistů. Řidič náklaďáku dělal co mohl, aby srážce zabránil, ale marně. Policisté přejeli do protisměru a rovnou do něj.

řidič nákladního vozu: “Jel jsem jel směrem na Nový Jičín a on jel najednou proti mě. Já jsem zabrzdil, já tam mám čáru, ale on jel přímo do mně. Kolega říkal, že zaspal.”

Nejprve dorazili hasiči a jen chvíli po nich zdravotníci, kteří museli ošetřit jednoho z policistů. Zranění ale prý nebyla vážná. hasiči už se mezitím dali do práce.

velitel Zásahu, HZS MS kraje: “Řidič byl v péči záchranné služby. My jsme byli nápomocni v úklidu komunikace a se zprůjezdněním silnice.”

Zda šlo skutečně o mikrospánek, nebo jinou příčinu nehody, musí nyní vyšetřit policejní kolegové.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MS kraje: “Předběžně vyčíslená škoda je 150 tisíc korun. Příčiny a okolnosti nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování.”

Podle obyvatel Mošnova, jsou v tomto úseku silice nehody na denním pořádku. Prý je tam velký provoz. Místní tvrdí, že jediným možným řešením je obchvat.
Bylinky pro děti / přednáška Milady Gilgové

Dnes
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Svatováclavský hudební festival - Bach / Benda: Flétnové sonáty

Dnes
Celý MS kraj, Kostel sv. Vavřince, Paskov

Drahoušku, toužím po tobě / divadelní hra

22.09. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Václav Otisk

od 20 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Krajská hospodářská komora Pardubického kraje - Svitavy

od 17 500 do 19 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků