Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Modelka by měla strávit za mřížemi 5 a půl roku

Modelka Sarah Chlebková je nebezpečná a je třeba před ní chránit společnost. I to zaznělo u Krajského soudu v Ostravě, kde dnes senát rozhodl o vězení pro tuto dívku. Měla by v něm strávit 5 půl roku za to, že na diskotéce v Orlové praštila sklenici jinou dívku a zranila ji v obličeji. Nebyl to navíc její první exces.

Modelka Sarah Chlebková ještě na začátku listopadu bojovala na molu o titul Miss Erotika 2017 na erotickém festivalu v Bratislavě a ve středu už bojovala o svou budoucnost před senátem Krajského soudu v Ostravě. Prohrála v obou případech. Druhá prohra ale znamená vězení.

Lenka Čechová, soudkyně: “Odsuzuje se k úhrnnému trestu odnětí svobody v délce 5 let a 6 měsíců.”

Sarah Chlebková praštila sklenicí jinou dívku na diskotéce v Orlové tak silně, že jí střepy ošklivě potrhaly tvář. Důvodem bylo, že do strčila při tanci. Jenže Chlebková už to udělala potřetí. Přesto byl soud shovívavý. Hrozilo jí až 12 let.

Vít Legerský, státní zástupce: “Je zarážející, že se takové trestné činnosti dopouští opakovaně. Čili tady už do popředí vystupuje represivní prvek a nějaká potřeba ochrany společnosti v podobně jejího izolování na určitou dobu.”

Obžalovaná je navíc v podmínce za předchozí útok, takže je pravděpodobné, že trest bude navýšen o další tři roky. Rozhodnutí bude chtít zvrátit u vrchního soudu, kam se odvolala.

Jarmila Pešlová Lipnická, obhájkyně: “Vzhledem k její osobě, přiměřenosti trestu a k tomu, co se stalo, se domnívám, že trest je opravdu nepřiměřený.”

Sarah Chlebková nám řekla, že všeho lituje. Soudkyně ale poznamenala, že jí upřímné a kajícné doznání, které by mohlo být polehčující okolností, chybělo.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy