Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dárek pro Toma Hankse pomohl i nemocným dětem

Vánoční svátky jsou časem lásky, společně strávených chvil a radosti s dárků. Jak jsme zjistili, velmi zajímavý dárek letos dostal i Tom Hanks. Bláznivá sbírka, díky níž americký herec jezdí v polském Maluchu, pomohla i nemocným dětem.

„O můj Bože, podívejte se na to.“

Přesně takto zareagoval Tom Hanks, když na vlastní oči spatřil dárek, který mu věnovali jeho fanoušci z Polska. Vše přitom začalo zcela nevinně fotkou na sociální síti.

„Celou dobu se směju, že to byl právě on, kdo s celou akcí začal. Když byl v Budapešti, vyfotil se u tří Maluchů,“ řekla autorka projektu Monika Jaskólska.

A právě Maluch není pro poláky jen auto. Je pro ně muzeem emocí. Paní Monika se proto rozhodla uspořádat sbírku, díky níž se touto polskou legendou , která se již sedmnáct let nevyrábí, může americký herec projíždět po Los Angeles. Přispět v rámci akce Bielsko-Biala pro Toma Hankse, která je součástí dlouhodobého charitativního projektu určeného dětem v bielské nemocnici se rozhodli i lidé z našeho regionu. Peníze vhodili do kasičky během nákupů v jednom z obchodních center v Bielsku.

„Musela jsem peníze vyměnit ve směnárně. Velmi za ně děkuji. Partnerem projektu je každý, kdo na něj přispěl,“ dodala paní Monika.

Díky finanční podpoře dárců mohla být například zakoupena lůžka pro rodiče, jejichž děti jsou hospitalizovány v pediatrické nemocnici v Bielsku. Rodič už nemusí spát na zemi, tak jak paní Monika před několika lety.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy