Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Baníkovští fotbalisté se sešli na prvním tréninku

Fotbalový Baník zahájil ve čtvrtek přípravu na druhou polovinu nejvyšší soutěže. Fanoušci se mohou těšit na minimálně dvě výrazné posily do pole a v jednání je i příchod gólmana Laštůvky. Tým je posílen i o jakousi radu starších.

Ve čtvrtek přesně v půl desáté přivezl vyhřátý autobus hráče Baníku Ostrava k jejich prvnímu tréninku na jarní část sezóny v nejvyšší fotbalové soutěži. Mohli tak vyzkoušet zbrusu nový umělý trávník na ZŠ Jana Šoupala v Porubě, kde se vzdělává baníkovský potěr. Hráči se po zimní pauze na trénink těšili.

Marek Hlinka, záložník FC Baník Ostrava: “Vždy se těžko rozbíhá, ale měli jsme přes vánoce nějaký individuální plán, takže to bylo úplně v pohodě. Těšíme se do práce.”

I přes katastrofální podzim zůstává u týmu trenér Radim Kučera, který ale bude nově spolupracovat s jakýmsi poradním výborem ve složení Petr Uličný, Marek Jankulovski a Zdeněk Nehoda.

Radim Kučera, trenér FC Baník Ostrava: “Jsem rád za to, že ti lidi tady jsou, protože debaty a jejich názory budou určitě konstruktivní a ku prospěchu věci.”

Největšími posilami budou útočník Dame Diop a v záloze Martin Fillo. V jednání je i příchod zkušeného brankáře Jana Laštůvky. Posil by ale mělo přijít více.

Radim Kučera, trenér FC Baník Ostrava: “Obměna je to velká, ale snažíme se to převést do kvality. Saháme po jménech, která už mají něco odkopáno hlavně v české lize. Nechtěli jsme zahraniční hráče kvůli komunikaci a aklimatizaci.”

Na tréninku se na zkoušku objevil francouzký záložník Psyché nebo slovenský gólman Budinský. Baroš zatím netrénoval. První zápas sehraje Baník 17. února doma se Slováckém.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

ZEAS Oskořínek, a.s.

od 22 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

Roman Šikula - Chata Brněnka

od 14 600 do 16 000 Kč/měsíc

Detail

MAPEI, spol. s r.o.

od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků