Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vedení policie ocenilo nejlepší policisty z Karvinska

Nejlepší muži a ženy zákona sloužící na Karvinsku získali před zraky svých kolegů významná ocenění na slavnostní události nazvané Policista roku. Cenu si odnesl i celý toxi tým, který úspěšně pracuje na odhalování závažné trestné činnosti v oblasti drogové kriminality.

Jsou vzorem pro své kolegy. Své práci se mnohdy věnují nad rámec svých povinností. Řeč je o policistech z celého Karvinska, kteří byli za svou práci v loňském roce nominování na cenu Policista roku.

„Vyzvednutí práce policistů na takovéto úrovni přispívá k tomu, že jak oni, tak i jejich kolegové podávají lepší výkony ve službě a snaží se, aby na prknech příští rok stáli třeba oni,“ řekl náměstek ředitele PČR MS kraje Radim Wita.

Letos mezi oceněnými byli i dvě policistky, Veronika Buzková a Vladislava Doležalová.

„K policii se hlásí čím dál tím více žen. Mohu říci, že jejich práce je velice kvalitní a pro policii je tato situace vždy přínosem“, řekl vedoucí územního odboru Policie ČR Karviná Miloš Pollak.

Poděkování za profesní spolupráci obdržela během slavnostního aktu okresní státní zástupkyně Gabriela Slavíková, která úzce spolupracuje s toxi týmem. Ten za desítky úspěšných realizací získal cenu Tým roku.

„Je to hlavně psychicky náročné a hlavně časově náročné. Rodiny nás mnohdy nevidí dva, tři dny, protože ta realizace probíhá během dvou, tří dnů a to opravdu pracujeme 24 hodin denně,“ zhodnotil náročnost práce vedoucí celého toxi týmu Radim Wita.

Oceněna byla ale byla i práce občanských zaměstnanců. Medaili krajského policejního ředitele obdržel velitel karvinské hasičské stanice Marián Mrózek.
Drahoušku, toužím po tobě / divadelní hra

22.09. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

SHF: Velkolepá komorní hra

27.09. 17:00
Celý MS kraj, Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže, Nová Horka u Studénky

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Veterinární klinika Mi-Vet, s.r.o. - ÚL

od 25 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Beauty Sen s.r.o.MVP

od 18 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

SORBANNA, s.r.o.-006 (TI Group Automotive Systems s.r.o.)

od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků