Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Suchdole nad Odrou se stala další vražda

V Suchdole nad Odrou se znovu vraždilo. Uplynul pouhý týden a kriminalisté musí do stejné obce vyšetřovat další vraždu. Tentokrát usmrtil 38letý muž 24letou dívku a hned po činu se pokusil o sebevraždu skokem pod vlak. Souprava ale stačila zastavit a muž skončil v cele.

Suchdol nad Odrou má dva a půl tisíce obyvatel a až donedávna by se dalo říct, že jde o poklidný městys, který je známý pouze jako železniční uzel. Jenže nyní se tam během 8 dní staly hned dvě vraždy. Minulou neděli jela mordparta do Suchdola poprvé a v pondělí ráno znovu.

Těsně po páté hodině ráno skočil pod vlak poblíž železniční stanice 38letý muž. Vlak jej ale pouze odhodil. Nakonec skončil v policejní cele. Ukázalo se totiž, že krátce před tím zavraždil mladou dívku. “Je to svinstvo, já bych ho podřezal,” ulevil si strýc zavražděné dívky. V bytě bydlela se svou babičkou, o kterou se starala. Ta ale byla zrovna v nemocnice kvůli zdravotním potížím a dívku navštívil bývalý přítel. Prý se pohádali kvůli dluhu. Muž zřejmě neunesl, že ho opustila a při hádce ji ubodal nožem. Policie je na informace skoupá. “Vyšetřování je na začátku, ale můžeme říct, že jedna osoba byla omezena na svobodě,” řekla mluvčí Zlatuše Viačková.

Rodina se obávala tragédii sdělit babičce, aby se její zdravotní stav nezhoršil. Proto se za ní vydal policejní krizový intervent. Babička už totiž prý měla strach, co se děje, protože vnučce několikrát marně volala.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy