Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karviná hostí nejlepší badmintonisty světa

Karviná hostí nejlepší badmintonisty ze 34 zemí světa. Do Česka přijeli bojovat o vítězství v mezinárodním badmintonovém turnaji KaBaL International Karviná 2018. Diváci si mohou špičkovou sportovní podívanou užít do neděle, kdy se uskuteční finále.

205 nejlepších hráčů badmintonu ze 34 zemí světa mohou diváci v těchto dnech potkat v karvinské sportovní hale, kde byl ve čtvrtek odstartován velký mezinárodní turnaj KaBaL International Karviná 2018.

Marek Ponča, spoluorganizátor turnaje: “Znalci badmintonu ví, že nejvíc jsou to asijské státy, Indonésie, Indie, ale také kolébka Evropy, Dánko, Švédsko, i takoví hráči jsou tady na turnaji.”

Diváci mohou sledovat souboje na pěti kurtech až do neděle, kdy se uskuteční finále. Podpora se očekává hlavně pro českou reprezentaci, například Kateřinu Tomalovou, Terezu Švábíkovou, Jana Loudu, Adama Mendreka nebo nejvýše v žebříčku postaveného Milana Ludíka.

Milan Ludík, český reprezentant: “Turnaj je hodně náročný, je o jednu úroveň vyšší než minule nebude to vůbec lehké, ale věřím, že podám maximální výkon. Věřím, že přijde co nejvíc diváků, protože v těch vyrovnaných zápasech je to velice důležité.”

Turnaj se koná na kurtech víceúčelové haly zimního stadionu, a to každý den od 9 hodin. Finálové boje jsou na programu v neděli dopoledne, semifinále už v sobotu od 16 hodin.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy