Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sportovcem MS kraje roku 2017 se stal Adam Lacko

Sportovcem roku MS kraje za rok 2017 se stal Adam Lacko. Frenštátský pilot tahačů se stal loni mistrem Evropy, což mu přineslo také hlavní Cenu hejtmana. Tu převzal na slavnostním galavečeru v ostravské aule Gong.

V konkurenci atletů Masláka a Holuši, hokejisty Pastrňáka, fotbalisty Vaclíka či basketbalisty Veselého se nakonec radoval Adam Lacko.

“Dvacet šest let jsem toužil po titulu mistra Evropy, což se mi loni podařilo. A k tomu toto prvenství, jsem nadšený,” svěřil se Adam Lacko.

Možná ještě větší ohlas sklidil příběh florbalisty Martina Tokoše, který po úmrtí své mamky přerušil zahraniční kariéru a vrátil se do Ostravy postarat se o svého 12letého bratra.

“Mamka byla dvakrát oceněna ve sportovci jako nejlepší trenérka a určitě by měla radost, že jsem cenu získal i já,” řekl Martin Tokoš, který dostal ocenění za Mimořádný počin roku

Objevem roku se stala dorostenecká mistryně světa v běhu na 400 metrů Barbora Malíková.

“Užila jsem si to a doufám, že to nebylo naposledy,” smála se Barbora Malíková. Do síně slávy byl uveden olympijský vítěz ve vzpírání Hans Zdražila, Cenu fair play získali fotbalisté TJ Klimkovice, kteří zachránili život svému spoluhráči.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Družstvo Žovtneva - Praha-východ

od 14 800 Kč/měsíc

Detail

FEE Transport s.r.o. - prac. Olomouc

od 20 000 do 60 000 Kč/měsíc

Detail

M&V Facility Plus s.r.o. - Mělník

od 14 600 do 17 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků