Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Oblastní kolo RBP Street hockey v Bruntále

RBP Street hockey 2018 spěje do finále. Každoročně se do této postupové soutěže zapojují základní školy z Moravskoslezského a Olomouckého kraje a Vsetínska a ani letos si ji nenechaly ujít ani ty v Bruntále.

V Bruntále se do soutěže RBP Street hockey letos přihlásily 4 základní školy. Nejprve se mezi sebou utkaly školní týmy. Ten nejlepší z každé školy postoupil do oblastního kola. A my jsme zavítali zápas oblastního kola mezi Základními školami Jesenická a Okružní.

“Hrajeme 4+1 systémem a jsme tady s Okružní, základní školou Okružní při vzájemném duelu. První zápas vyhrála 8:1 ZŠ Okružní, jsou šikovnější trošičku, tak uvidíme, příští rok jim to třeba nandáme. Teď budeme hrát ještě jeden zápas,” říká Jakub Šimůnek, trenér ZŠ Jesenická

“Popáté jsme se do této soutěže přihlásili, takže každý rok. Jsme rádi zato, že můžeme takhle sportovat a zúčastňovat se těchto akcí. Minule nic moc, sice jsme postoupili do Ostravy ale tam jsme vypadli v prvním kole, takže žádná sláva a Jesenická , se kterou dneska hrajeme, tak vlastně tam měli minulý rok daleko větší úspěch,” uvádí Petr Zatloukal, trenér ZŠ Okružní

Letos tak kluci mají šanci vylepšit si skóre První krok už zvládli, když ZŠ Jesenická porazili i v druhém zápase a postup do finále tak mají téměř na dosah.

“Přináší mi to, že jsem čím dál víc lepší a lepší jakože ve sportování. Fyzičku mám lepší.

Jako trénujeme 3x týdně. Je to dobrý, jako baví nás florbal.”

“Loni jsme skončili. Na jakém místě jsme skončili? V třetím kole jsme skončili, nevím teď. Ve Vítkovicích jsme nějak skončili.”

“Jo, baví nás to a je to super.”

“Tak dobře, ale jsou to rychlé střely. Hodně rychlé. Je to dobrý sport a líbí se mi to.”

Jestli nakonec do ostravského velkého finále ZŠ Okružní postoupí nebo ne, o tom rozhodne losování.

Generálním partnerem je Revírní bratrská pokladna. Dalšími partnery jsou Moravskoslezský kraj a Residomo.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy