Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kříženci potrhali psa v Horní Suché

Policie se zabývá dalším případem, kdy kříženci, kteří utekli majitelce v Horní Suché, pokousali jiného psa. Podle sousedů tyto dvě feny kříženců utíkají ze zahrady často a před rokem dokonce jednoho psa zabili. Občané už v minulosti sepsali i petici.

12ti letá Zetka je kříženec vlčáka a je velmi hodná. Podle majitele je stále na zahradě u domu v Horní Suché a neuteče, ani když sou otevřená vrata domu. Ošetřená zranění která vidíte, jsou následky útoku dvou psů, kteří utekli sousedce a podlezli i plotu u jejího domu. “Byly hrozně zuřivé. Trhaly trhaly Zetynku na zemi a všude bylo plno krve,” popisovala útok svědkyně a majitel Zetky Vít Kozel dodal: “Měla urvané ucho, měla různé pohmožděniny a kousnutí až na žebra.”

Nebezpečné feny prý neutekly poprvé. Před rokem dokonce roztrhaly malého psa u sousedů. I tehdy se podhrabaly pod plotem. Veterinář ho musel utratit. “Malá Elinka byla dotrhaná. zahnaly ji do rohu, kde hledala útočiště a tam ji škubaly, ” vzpomíná majitelka roztrhaného psa Dana Tomisová.

Majitelka nebezpečných fen tvrdí, že šlo vždy o nešťastnou náhodu. Zvířata si nějak otevřela vrata, když nebyla doma. Přitom má ale na zahradě kotec, kde je může zavírat: “Špatně jsem to zajistila. Vidíte, že je to na elektriku, ale oni to tím čumákem otevřely,” vysvětlovala.

Posledním případem se zabývá policie. Vše zřejmě skončí na úřadu jako přestupek. Sousedé se s tím ale nechtějí smířit. Už dokonce sepsali i petici, kterou podepsali úplně všichni občané v okolí. Bojí se, že by feny mohly napadnout nějaké dítě.
SHF: Velkolepá komorní hra

Zítra
Celý MS kraj, Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže, Nová Horka u Studénky

Bylinky pro děti / přednáška Milady Gilgové

29.09. 17:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Mrňka okna s.r.o. - pobočka Konice

od 24 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

KONTRSVAR Servis s.r.o.- Zelená 449, 294 42 Luštěnice + Uno Park Bezděčín Hala 6

od 16 100 Kč/měsíc

Detail

SLAVOŠOV, s.r.o. - Jirny

od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků