Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Budoucí prodavačky soutěžily v kreativním balení

Budoucí prodavačky z různých středních škol Moravskoslezského kraje si mohly porovnat svou dovednost a kreativitu v soutěži Tvoříme pro radost druhých. Pořádala ji už posedmé karvinská Střední škola techniky a služeb.

Střední škola techniky a služeb opět nabídla budoucím prodavačkám a obchodníkům Soutěž v kreativním balení nazvanou Tvoříme pro radost jiných.

“Začali jsme se soutěží, protože na trhu práce nebo ve školství nebyly soutěže tohoto typu pro žáky oboru Prodavač a má čím dál tím větší zvuk a renomé a už tady přijíždí školy mimo MSK, řekla ředitelka SŠTaS Karviná Iva Sandriová.

Soutěžní týmy měly připravit prezentaci balených výrobků a dekorace na téma, které je nejvíc zaujalo. Letos si vybíraly mezi Něhou, Ohněm nebo Slunečným pobřežím. Porotě měly ukázat tvůrčí schopnosti, nadání a představivost.

“Jsme nehodnotili jenom vystižení tématu, ale i čistotu provedení, náročnost balení zboží,” upřesnila jedna z porotkyň Hana Willaschková.

Než porota rozhodla o vítězích, připravila pořádající škola pro všechny zúčastněné i doprovodný program, který souvisel s kreativitou a nápady. Jako třeba módní přehlídka.

A tady se už díváte na vítězky celé soutěže a jejich prezentaci. Nejlíp si se zadáním na téma Něha poradily dívky z ostravské Střední školy služeb a podnikání.

“Kombinovaly jsme bílou s hnědou, přírodní, protože se nám růžová s červenou zdála moc romantická a valentýnská,” prozradila Sandra Sovová ze Střední školy služeb a podnikání Ostrava-Poruba.

Zvláštní cenu ředitelky školy získali soutěžící z karvinské Střední, základní a mateřské Komenského. Této soutěže se účastnili vůbec poprvé.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

WORK EXPERT s.r.o. - Votice

od 16 100 do 16 500 Kč/měsíc

Detail

VIDARO Moravia s.r.o.

od 14 740 Kč/měsíc

Detail

DIOL družstvo - prac. Šternberk, Litovelská

od 97 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků