Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidič autobusu z Ostravy zavraždil manželku a tchyni

Krajští kriminalisté vyšetřují další případ vraždy. Tentokrát dokonce dvojnásobné. Můžeme vás ale uklidnit i v tomto případě je už pachatel za mřížemi. 62letý muž měl ve Svinově udusit svou těžce nemocnou manželku a tchyni.

Tragédie se odehrála za zdmi této řadovky v Ostravě - Svinově a v tuto chvíli ještě není přesně známo, co se vlastně stalo. Jisté je ale to, že byly nalezeny matka s dcerou ve věku 82 a 58 let mrtvé. Vše nasvědčuje tomu, že manželku a tchyni udusil 62letý muž. Zřejmě polštářem. “Je mu kladeno za vinu, že měl zabít manželku a tchyni. Mohu říct, že způsob usmrcení nebyl nikterak krvavý,” popisuje žalobce David Bartoš.

Celá ulice ve Svinově je úplně v šoku. Nikdo to nečekal. Obviněný je prý velmi hodný a obětavý muž. Všichni přemýšlejí, proč to vlastně udělal. “Celá ulice je úplně hotová. Je nám líto toho Rosti. Takový dobrý člověk a na staré roky bude ještě v kriminálu,” přemýšlí soused.

Zřejmě už nezvládal péči o těžce postiženou manželku. Byla čtyři roky po mozkové mrtvici a z ústavu si ji bral vždy, když měl volno. Pracoval jako řidič autobusu v dopravním podniku.

Za dvojnásobnou vraždu hrozí obviněnému řidiči 15 - 20 let vězení a nebo výjimečný trest. Okresní soud v Ostravě také rozhodl, že zůstane ve vazbě. Prý hrozí, že by mohl uprchnout.

Nahlásit chybu


K tématu
AG družstvo Kružberk - Středisko (živočišné výroby) Kružberk
Kružberk
od 34 000 Kč/měsíc

Detail

JOB FACTORY s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

IBEX Security s.r.o. - pracoviště Opava
Opava
od 17 300 do 22 000 Kč/měsíc

Detail