Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Residomo oznámilo nákup 274 bytů

​Společnost Residomo koupila celkem 274 bytů v Olomouci, Ostravě a Havířově. Poskytovatel nájemního bydlení poprvé překračuje svou působností hranice MS kraje.

Společnost Residomo koupila celkem 274 bytů v Olomouci, Ostravě a Havířově. Poskytovatel nájemního bydlení poprvé překračuje svou působností hranice MS kraje. „Investovali jsme více než 800 milionů korun do oprav bytů a domů, rozšířili služby nájemníkům a teď oznamujeme novou akvizici za další čtvrt miliardy korun. V tomto regionu jsme nakoupili další byty,“ informoval Stan Kubáček, investiční ředitel Round Hill Capital.

Residomo k tomu vylepšuje své služby. „Máme například službu Servis 48, což znamená, že některé typy závad do 48 hodin skutečně odstraníme. Máme také službu Domovník, což znamená, že profesionální pracovník obchází vchody a monitoruje a opravuje závady a další služby jako například Senior asistent,“ objasnil generální ředitel Residomo Jan Rafaj.

Společnost také vylepšuje technický stav svých nemovitostí. „V roce 2017 prošlo opravami zhruba 5000 bytů a mimo to se soustředíme na opravy společných částí domů. Opravili jsme tak 70 střech a instalovali dvacet nových výtahů v našich domech,“ dodal Pavel Klimeš, výkonný ředitel Residomo.

Residomo je s celkem 43 tisíci bytovými jednotkami největší privátní poskytovatel nájemního bydlení v České republice.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy