Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné slavili lidé Mezinárodní den tance

Na Masarykově náměstí se během nedělního odpoledne oslavoval Mezinárodního den tance. Pro veřejnost tančily nejmenší děti, maminky s batolaty v šátku nebo břišní tanečnice,

Prostranství náměstí T.G.Masaryka patřilo na nedělní odpoledne všem milovníkům tance, různých stylů a forem. Malou oslavu k Mezinárodnímu svátku tance, který se v ten den slavil na mnoha místech, zorganizovalo v Karviné pohybové centrum Beleza a to pro všechny kolemjdoucí a návštěvníky centra města, kteří se mohli kdykoliv přidat.

“Oslavujeme tancem, tanec je způsob života, který je vhodný pro všechny věkové kategorie, pro těhotné, pro miminka, malé děti a proto jsme se rozhodly do toho zapojit, protože tancujeme všichni,” řekla jedna z organizátorek Petra Owczarzy.

Lidem na náměstí zatančily malé i velké břišní tanečnice i maminky s batolaty v šátcích a potlesk si zasloužily i nejmenší tanečníci a tanečnice.

Velký úspěch sklidily u návštěvník břišní tanečnice.

anketa, tanečnice: “Tančíme celým tělem, někdy jen nohama nebo rukama.” “Mě baví, že je to to takové aktivní strašně hodně.”

V Karviné se tančilo k mezinárodnímu dni tance historicky poprvé, příští rok se akce uskuteční určitě zas.

Nahlásit chybu
BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

MTTA - stavební firma s.r.o. - pracoviště Hlučín
Hlučín
od 30 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

Stračena Pub s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 600 Kč/měsíc

Detail