Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Fotbalový klub Frýdku-Místku sestoupil do 3. ligy

Fotbalový klub Frýdku-Místku sestoupil do 3. ligy. I přesto mu zastupitelé města schválili dotaci. Je to dáno hlavně tím, že vedení akciové společnosti splnilo požadavky ze strany města a činí kroky k lepší spolupráci.

Fotbal ve Frýdku-Místku právě teď nezažívá nejlepší období. V jarní části sezóny se lipině vůbec nedařilo, a tak po pěti letech ve druhé fotbalové lize letos sestoupí a od příští sezóny zahájí svůj start v Moravskoslezské fotbalové lize. I přesto zastupitelé na svém posledním zasedání řešili dotaci Městskému fotbalovému klubu, kterou už jednou z mnoha důvodů zamítli.

“Nyní byly dány požadavky města na fotbalový klub, aby vytvořili koncepci dalšího vývoje fotbalového klubu, aby navrátili do sprvání rady pana Mamulu a pana Kovala, kteří byli v minulém roce odvolání, a aby zároveň začalo vedení akciové společnosti komunikovat více s fanoušky. Opravdu komunikace začala probíhat, pánové Mamula a Koval byli navráceni do správní rady akciové společnosti,” sdělil náměstek primátora města Frýdku-Místku Pavel Machala.

Městský fotbalový klub nakonec dotaci získal a v současné době pracuje na nové koncepci.

“Sestup z druhé ligy do třetí nejvyšší fotbalové soutěže není příjemný pro nikoho a nás to velice mrzí. Nicméně je to sport, je to fotbal, je to soutěž, ve které někdo poslední být musí. Letos to bohužel padlo na nás. My v klubu ale uděláme vše pro to, abychom se v co nejkratším termínu do druhé nejvyšší soutěže vrátili,” slíbil člen správní rady MFK F-M Libor Koval.

Jak to s fotbalem ve městě půjde dál budeme sledovat.
Bylinky pro děti / přednáška Milady Gilgové

Zítra
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Titanic / komedie Divadla Kalich

27.10. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

SKP-CENTRUM, o.p.s. - provozovna VI

od 18 000 do 21 500 Kč/měsíc

Detail

APWORKS s.r.o. - prac.

od 14 800 Kč/měsíc

Detail

ALMIO,s.r.o. - prac.

od 22 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků