Žárlivá scéna skončila v Ostravě vraždou matky 4 dětí

24 bodných ran zasadil své partnerce 42letý muž v Ostravě Michálkovicích. Chvíli před tím mu oznámila, že má novou známost a chce aby odešel. Útok byl velmi brutální a žena se urputně bránila. Lékařům se ji bohužel nepodařilo zachránit. Muž byl za vraždu odsouzen k 17letům vězení.

Loni v srpnu popíjel v bytě v Michákovicích muž se svou družkou. V opilosti mu oznámila že má nového přítele a chce, aby odešel. Začala hádka, muž si vzal svůj oblíbený kuchyňský nůž a začal bodat. Patolog napočítal 24 ran. Útok byl velmi brutální a mnoho zranění bylo na rukou, což svědčí o její intenzivní obraně. Pobodaná prý byla i stěna chodby, když minul. Žena i přes péči lékařů zemřela. V pátek si vrah vyslechl trest. “Odsuzuje se k úhrnnému trestu odnětí svobody v délce trvání 17 let,” vyhlásil soudce. “Soud se zabýval povahou trestného činu poměrně komplexně. Ovšem dospěl k názoru, že na straně obžalovaného neexistují žádné polehčující ani přitěžující okolnosti,” uvedl mluvčí soudu Jiří Barč.

Kromě toho by měl odsouzený zaplatit každému ze 4 dětí, které po ženě zůstaly, půl milionu korun. “Trest, s ohledem na to, že mu hrozil výjimečný trest, je poměrně mírný, ale i přesto si klient chtěl ponechat lhůtu na rozmyšlenou,” řekl obhájce Jan Drevňak. Žalobce Vít Legerský, který navrhoval vyšší trest, hodnotil rozsudek jako přiměřený: “Ten trest se mi zdá akceptovatelný,” řekl.

O dvě ze 4 dětí se už stará bratr zavražděné a bojuje i o to, aby získal z náhradní péče i další dvě.
Mikulášské odpoledne s rozsvěcením vánočního stromu v Bílovci

Dnes 13:00 - 20:24
Celý MS kraj, Slezské náměstí a zámek, Bílovec

Den pro dětskou knihu v Bílovci

Dnes 13:00 - 20:24
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

Zítra 15:00 - 07.12. 20:24
Celý MS kraj, Kostel Božího těla, Jablunkov

Klaus Union CZ a.s.
Bruntál
od 30 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Základní škola a Mateřská škola Široká Niva, okres Bruntál, příspěvková organizace
Bruntál
od 25 000 Kč

Detail

HOBES, spol. s r. o.
Bruntál
od 17 000 Kč do 24 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků