Reklama

Nemocnice oslavila Den dětí s rodinami zaměstnanců

Uplynulý víkend byl v celém Moravskoslezském kraji ve znamení oslav Mezinárodního dne dětí. Zajímavou akci u této příležitosti připravila i havířovská nemocnice. Zábavné odpoledne pro děti svých zaměstnanců pojala jako rodinný Team Building.

Reklama

Základním cílem mezinárodního dne dětí, který se slaví 1. června je upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. Tím základním co každé dítě potřebuje je rodina. To si uvědomuje i havířovská nemocnice, která pro své zaměstnance a jejich děti připravila zábavné odpoledne.

„Já věřím, že tato akce zase přispěje k tomu, že budou mít zaměstnanci zase k sobě o něco blíž a děti, že se zabaví,“ řekl ředitel havířovské nemocnice Jiří Matěj.

Pro děti byly připraveny různé sportovní a vědomostní soutěže. Nechyběla ukázka policejní výstroje, hasičské techniky nebo agility. Vše si mohly vyzkoušet.

„Ať si vyzkouší, jaké je to s pejskem, když umí poslouchat,“ vysvětlila důvod ukázky agility Lucie Bartelová.

„Mně se líbí, že jsem mohl být na chvíli policajt.“ „Nejvíce se mi líbila ta soutěž s plechovkami.“ „Já jsem tady dneska musel hasit.“ Mně se tady líbilo úplně všechno, užila jsem si to,“ řekly přítomné děti.

„Rodiče si na chvíli odpočinou, poznají ostatní zaměstnance.“ „Super, jsem ráda. Mám dvě děti a jsem spokojená, že se něco takového děje,“ řekli rodiče.

„Je to takový obrovský teambuilding, který má hlavně přínos v tom, že ti lidé vypnou a najdou k sobě cestu nejen po té pracovní stránce, ale i po té osobní. Byli bychom rádi, kdyby takovéto akce probíhaly ve všech krajských nemocnicích,“ konstatoval náměstek hejtmana MS kraje Martin Gebauer.

Za úspěšné absolvování všech disciplín čekala na děti nejen sladká odměna, ale i společné opékání párků.
Festival LETNÍ ŠAPITÓ 2019: Skleněný zvěřinec / představení

Dnes 19:30 - 21:35
Celý MS kraj, Štěrkovna Hlučín

Sportovcům na dětech záleží! /Akce v Kozlovicích

23.06. 15:00 - 16.06. 21:35
Celý MS kraj, areál sportu v Kozlovicích u Přerova

Tomáš STRAUB s.r.o.
Opava
od 15 000 Kč

Detail

SUNGWOO HITECH s.r.o.
Ostrava-město
od 80 000 Kč

Detail

HONG ZHAN s.r.o.
Ostrava-město
od 30 000 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu