Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zlatá Tretra Ostrava bude opět plná atletických hvězd

Největší atletický mítink ve střední Evropě Zlatá Tretra bude opět plná atletických hvězd. Podle aktuální formy jednotlivých závodníků to vypadá, že padnou minimálně některé rekordy mítinku a atleti slibují i útoky na světové rekordy. Slibný je zejména skok do dálky, kde se představí Kubánec Echevarría.

10 mistrů světa z Londýna, 7 aktuálních lídrů světových tabulek a k tomu další čeští reprezentanti…..nejlepší možná pozvánka na Zlatou Tretru Ostrava. I když letos už nepřijel Usain Bolt, rozhodně se bude na co dívat. Například na stovce si to rozdají Justin Gatlin s Mikem Rodgersem. Ve všech 16ti disciplínách lze očekávat špičkové výkony. “Ostrava má velice dobrý zvuk. Nejsme sice v Diamantové lize, ale jsme tak prestižní, že sem atleti velice rádi jezdí. Hlavně díky divákům. Je tady úžasná atmosféra a skvělý stadion,” uvedl ředitel mítinku Zlatá Tretra Jan Železný.

Ozdobou mítinku bude i skok do dálky. Na Diamantové lize ve Stockholmu totiž skočil Kubánec Echevarría 883 cm a do světového rekordu mu tak chybí už jen 12 centimetrů. Rekord Tretry je 835 centimetrů. “Celý svět se těší, že zítra uvidí nějaký skvělý výkon. A já doufám, že se mi to povede. Bude to krásný souboj s ostatními atlety,” řekl na tiskové konferenci Echevarría.

Českou republiku bude v dálce reprezentovat Radek Juška, který už letos skočil 827 centimetrů. “Pokud vyjde počasí, budou kluci skákat daleko a snad se k nim taky přidáme,” doufá Radek Juška.

Městský stadion ve Vítkovicích má kapacitu 15 tisíc diváků. K dispozici je ještě necelá tisícovka lístků, takže pokud chcete vidět nejlepší atlety světa, neváhejte.
PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Titanic / komedie Divadla Kalich

27.10. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

NVG s.r.o. - restaurant Honner

od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Farní charita Rychnov nad Kněžnou

od 15 000 do 16 000 Kč/měsíc

Detail

Ing. Daniel Kozel

od 22 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků