Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

LÉTA BĚŽÍ: Na zámku v Kyjovicích proběhl další trojboj

Velká sportovně-vědomostní událost - Kyjovický trojboj. V Domově na Zámku v Kyjovicích ho pořádají každý rok, tentokrát jsme nemohli chybět na místě.

Sportovní dopoledne pro klienty i jejich doprovod. Kyjovický trojboj i letos prověřil účastníky ve třech disciplínách - v kuželkách, hodu na vajíčka a vědomostní soutěži Poznávej. Jednoznačně největší ohlas ale získal bonusový tanec s míčky. 

"Cílem je, abychom se zase všichni viděli, aby ti ostatní přijeli tady k nám, aby viděli, jak tady žijeme. Oni zase na oplátku nás pozvou k nim a takto spolupracujeme," říká aktivizační pracovnice Martina Kudělová.

"Myslím si, že hlavně i to, že odejdou z jednoho domova do druhého, vidí, jak se tady žije, že se jim to líbí," dodává terapeutka z Domova pro seniory Ludmila Alena Škumátová. "Je to zpříjemnění, dostanou se do jiného prostředí," souhlasí ředitel domova Leo Nevřelová.

Největší štěstí ve hře měl letos Domov Slunečnice z Poruby, druhé místo si odnesli klienti z Domova Ludmila ve Smolkově, třetí a čtvrté místo obsadily dva domácí týmy z Kyjovic a na pátém se umístil tým z Bílé Opavy. 

Zámek v Kyjovicích nedávno získal čtyři hvězdičky za kvalitu služeb. Pro své klienty i veřejnost připravuje velkou akci. "Chystáme poprvé zámeckou slavnost, která bude v neděli 12. srpna od 14 hodin. Bude to doprovázeno i otevřenými dveřmi, bude tady hudba, kočár," láká ředitel Leo Nevřela.
PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Titanic / komedie Divadla Kalich

27.10. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Karpen - Šťáhlavy

od 21 360 Kč/měsíc

Detail

Kabourek - VZT, s.r.o.

od 30 000 Kč/měsíc

Detail

ANKADA s.r.o. - Kikrleho

od 19 600 do 21 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků