Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

LÉTA BĚŽÍ: Na zámku v Kyjovicích proběhl další trojboj

Velká sportovně-vědomostní událost - Kyjovický trojboj. V Domově na Zámku v Kyjovicích ho pořádají každý rok, tentokrát jsme nemohli chybět na místě.

Sportovní dopoledne pro klienty i jejich doprovod. Kyjovický trojboj i letos prověřil účastníky ve třech disciplínách - v kuželkách, hodu na vajíčka a vědomostní soutěži Poznávej. Jednoznačně největší ohlas ale získal bonusový tanec s míčky. 

"Cílem je, abychom se zase všichni viděli, aby ti ostatní přijeli tady k nám, aby viděli, jak tady žijeme. Oni zase na oplátku nás pozvou k nim a takto spolupracujeme," říká aktivizační pracovnice Martina Kudělová.

"Myslím si, že hlavně i to, že odejdou z jednoho domova do druhého, vidí, jak se tady žije, že se jim to líbí," dodává terapeutka z Domova pro seniory Ludmila Alena Škumátová. "Je to zpříjemnění, dostanou se do jiného prostředí," souhlasí ředitel domova Leo Nevřelová.

Největší štěstí ve hře měl letos Domov Slunečnice z Poruby, druhé místo si odnesli klienti z Domova Ludmila ve Smolkově, třetí a čtvrté místo obsadily dva domácí týmy z Kyjovic a na pátém se umístil tým z Bílé Opavy. 

Zámek v Kyjovicích nedávno získal čtyři hvězdičky za kvalitu služeb. Pro své klienty i veřejnost připravuje velkou akci. "Chystáme poprvé zámeckou slavnost, která bude v neděli 12. srpna od 14 hodin. Bude to doprovázeno i otevřenými dveřmi, bude tady hudba, kočár," láká ředitel Leo Nevřela.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy