LÉTA BĚŽÍ: Na zámku v Kyjovicích proběhl další trojboj

Velká sportovně-vědomostní událost - Kyjovický trojboj. V Domově na Zámku v Kyjovicích ho pořádají každý rok, tentokrát jsme nemohli chybět na místě.

Sportovní dopoledne pro klienty i jejich doprovod. Kyjovický trojboj i letos prověřil účastníky ve třech disciplínách - v kuželkách, hodu na vajíčka a vědomostní soutěži Poznávej. Jednoznačně největší ohlas ale získal bonusový tanec s míčky. 

"Cílem je, abychom se zase všichni viděli, aby ti ostatní přijeli tady k nám, aby viděli, jak tady žijeme. Oni zase na oplátku nás pozvou k nim a takto spolupracujeme," říká aktivizační pracovnice Martina Kudělová.

"Myslím si, že hlavně i to, že odejdou z jednoho domova do druhého, vidí, jak se tady žije, že se jim to líbí," dodává terapeutka z Domova pro seniory Ludmila Alena Škumátová. "Je to zpříjemnění, dostanou se do jiného prostředí," souhlasí ředitel domova Leo Nevřelová.

Největší štěstí ve hře měl letos Domov Slunečnice z Poruby, druhé místo si odnesli klienti z Domova Ludmila ve Smolkově, třetí a čtvrté místo obsadily dva domácí týmy z Kyjovic a na pátém se umístil tým z Bílé Opavy. 

Zámek v Kyjovicích nedávno získal čtyři hvězdičky za kvalitu služeb. Pro své klienty i veřejnost připravuje velkou akci. "Chystáme poprvé zámeckou slavnost, která bude v neděli 12. srpna od 14 hodin. Bude to doprovázeno i otevřenými dveřmi, bude tady hudba, kočár," láká ředitel Leo Nevřela.
XIII. Hodoňovický masopust

22.02. 13:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

Klementinum / beseda Olgy Szymanské

12.03. 16:00
Celý MS kraj, Knihovna, Baška

Slavičí dům / premiéra představení nedobrovolných herců

22.03. 18:00
Celý MS kraj, Kulturní dům, Baška

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků