Trpělivý zloděj přečkal noc na WC v obchodním centru. Přišli na něj, ale stihl utéct

Nekonečnou trpělivost prokázal zloděj, který se v Ostravském obchodním centru pokusil ukrást elektroniku. Schoval se totiž na záchodě, kde pak strávil celou noc. Když chtěl ráno zmizet, byl odhalen ale bohužel se mu podařilo utéct. Podívejte se na záznamy z kamery, zda ho neznáte.

Vynalézavost zlodějů nezná mezí a v případě krádeže v Ostravském nákupním centru Futurum prokázal zloděj i velkou dávku trpělivosti. Musel totiž strávit celou noc na záchodě. Na záběrech bezpečnostní kamery je vidět, jak nejprve otevírá zamknuté dveře záchodu pro invalidy a kolega mu přitom kryje záda. Pak se na záchodě zase zamkl a čekal. V noci se vyplížil ventilačním systémem. "Neznámý pachatel se ukryl v jedné z místností obchodního centra a po zavírací době provedl vloupání do dvou obchodů, kde odcizil elektroniku," vysvětluje Tomáš Vlačiha.

Ventilací postupně vnikl do dvou obchodů. Pobral v nich mobilní telefony za 270 tisíc korun a zase se schoval na záchodě a čekal na ráno, až ostraha odemkne záchody. Vyšel ale ven dříve, než bylo centrum otevřeno a ostraha si ho všimla. Na útěku lup zahodil. "Díky pohotové reakci naší bezpečnostní služby došlo k zadržení zboží a pronásledování pachatele, který je nyní hledán," říká manažerka obchodního centra Zuzana Lenhartová. "Pokud máte k případu jakékoliv informace, volejte policejní linku 158 a nebo je oznamte na kterékoliv služebně policie," dodává mluvčí policie.

Úkryt zloděje měl, vzhledem k době jakou v něm strávil, jednu velkou výhodu, kdykoliv si mohl odskočit na záchod. Policie hledá nejen samotného zloděje, ale i jeho komplice. Pomozte s jejich dopadením.
Listopad v souvislostech / přednáška

Dnes 17:00 - 23:19
Celý MS kraj, Obecní úřad, Baška

Den Poezie na téma Otevřete oči!

Zítra 16:00 - 13.11. 23:19
Celý MS kraj, Knihovna, Baška

POPELKA - Vánoční turné 2019 / muzikál na ledě

23.11. 14:00 - 13.11. 23:19
Celý MS kraj, Ostravar Aréna, Ostrava

Ledax Ostrava o.p.s.
Ostrava-město
od 30 000 Kč

Detail

HFG FINANCE s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Obaly Adamec a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků