Fanoušci mohli ochutnat NHL. V Ostravě pokračovala NHL Global Fan Tour

Milovníci hokeje mohli v pátek nasát atmosféru NHL. Před Ostravar Arénou, kde hrají domácí zápasy Vítkovice, totiž zaparkovalo putovní muzeum, věnované nejprestižnější světové hokejové lize. Ostrava se stala další zastávkou NHL Global Fan Tour.

Po Brnu a Českých Budějovicích je Ostrava další zastávkou putovního muzea pro fanoušky, které vzdává hold NHL a jejím evropským hráčům. NHL Global Fan Tour je interaktivní výstavou, kde si nejen můžete prohlédnout mnoho zajímavých artefaktů, ale spoustu věcí si můžete i osahat a vyzkoušet. "Koncept Fan Tour je přiblížit ten hokej dětem, aby si vyzkoušely hokejky, puky, jak se střílí," vysvětluje organizátor Adam Šaffer.

V Ostravě se dětem představili i dva hokejisté,kteří okusili atmosféru nejprestižnější ligy světa na vlastní kůži - Rostislav Klesla a David Moravec. "NHL expanduje do Evropy. Sbírá si tady fanoušky. Je to nejlepší hokejová liga světa a každý fanoušek ji přináší nejen peníze, ale i slávu a šíří to dále," říká David Moravec. 

Global Fan Tour potěší i malé fanoušky. Mohou si zahrát hokejbal či vybarvovat hokejové omalovánky. "Hned v pondělí 23.9. se náš klub Vítkovice Ridera zapojí do celostátní náborové kampaně Pojď hrát hokej. Takže v pondělí se těšíme na všechny malé budoucí hokejisty," zve manažer HC Vítkovice Ridera Petr Handl.

V dalších dnech se putovní hokejové muzeum představí ještě v Plzni, Berlíně a 3. října skončí v Praze, kde o den později sehrají zápas Philadelphia Flayers a Chicago Blackhawks. 
Vánoční zpívání v Bašce

Zítra 17:00 - 16.12. 14:43
Celý MS kraj, Kostel sv. Václava, Baška

Život s vášní a čokoládou / přednáška

18.12. 17:00 - 16.12. 14:43
Celý MS kraj, Knihovna, Baška

Vánoční koncert LSPS Baška

26.12. 17:00 - 16.12. 14:43
Celý MS kraj, Kostel Narození Panny Marie, Hodoňovice

Pekařství Řeznictví Kohut s.r.o.
Frýdek-Místek
od 17 000 Kč

Detail

Beskydská vodárenská s.r.o.
Frýdek-Místek
od 20 000 Kč

Detail

3B INVEST a.s.
Frýdek-Místek
od 20 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků