Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Fanoušci mohli ochutnat NHL. V Ostravě pokračovala NHL Global Fan Tour

Milovníci hokeje mohli v pátek nasát atmosféru NHL. Před Ostravar Arénou, kde hrají domácí zápasy Vítkovice, totiž zaparkovalo putovní muzeum, věnované nejprestižnější světové hokejové lize. Ostrava se stala další zastávkou NHL Global Fan Tour.

Po Brnu a Českých Budějovicích je Ostrava další zastávkou putovního muzea pro fanoušky, které vzdává hold NHL a jejím evropským hráčům. NHL Global Fan Tour je interaktivní výstavou, kde si nejen můžete prohlédnout mnoho zajímavých artefaktů, ale spoustu věcí si můžete i osahat a vyzkoušet. "Koncept Fan Tour je přiblížit ten hokej dětem, aby si vyzkoušely hokejky, puky, jak se střílí," vysvětluje organizátor Adam Šaffer.

V Ostravě se dětem představili i dva hokejisté,kteří okusili atmosféru nejprestižnější ligy světa na vlastní kůži - Rostislav Klesla a David Moravec. "NHL expanduje do Evropy. Sbírá si tady fanoušky. Je to nejlepší hokejová liga světa a každý fanoušek ji přináší nejen peníze, ale i slávu a šíří to dále," říká David Moravec. 

Global Fan Tour potěší i malé fanoušky. Mohou si zahrát hokejbal či vybarvovat hokejové omalovánky. "Hned v pondělí 23.9. se náš klub Vítkovice Ridera zapojí do celostátní náborové kampaně Pojď hrát hokej. Takže v pondělí se těšíme na všechny malé budoucí hokejisty," zve manažer HC Vítkovice Ridera Petr Handl.

V dalších dnech se putovní hokejové muzeum představí ještě v Plzni, Berlíně a 3. října skončí v Praze, kde o den později sehrají zápas Philadelphia Flayers a Chicago Blackhawks. 


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků