Na dálnici D1 narazilo auto do dvou náklaďáků, řidič přišel o život

Krátce po 13 hodině se na dálnici D1 u sjezdu na Bravantice a Bílovec stala smrtelná dopravní nehoda. Z dostupných informací vyplývá, že dodávka narazila do dvou nákladních vozidel, která stála na dálnici v koloně. Při nehodě došlo ke smrtelnému zranění jedné osoby. Tragickou nehodu vyšetřuje policie.

"Dnes po poledni došlo na dálnici D1 v katastru obce Bravantice, v směru na Olomouc, k dopravní nehodě. Řidič vozidla (ročník 1976) měl z dosud nezjištěných příčin narazit do dvou nákladních vozidel, která stála za sebou na dálnici v koloně. Při nehodě došlo ke smrtelnému zranění tohoto řidiče. Policisté na místě provedli dokumentaci a další náležité úkony. Zjištěné informace budou nadále kompletovat a vyhodnocovat pro zjištění skutkového stavu věci, včetně příčiny nehody. U řidičů obou nákladních vozidel vyloučili policisté požití alkoholických nápojů provedenou dechovou zkouškou," píše v tiskové zprávě Soňa Štětínská, mluvčí PČR.

Policisté rovněž usměrňovali dopravu. Po 13. hodině bylo nezbytné uzavřít pro průjezd směr na Olomouc (Brno). Řidiči jedoucí v tomto směru byli odkláněni již z Ostravy – Poruby na Klimkovice, poté opět najeli na dálnici. 

Foto: Jan Bartek, Jitka Marcalík
Tři v háji / divadelní představení

04.03. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Spisovatelé do knihoven: Kateřina Rudčenková / beseda

05.03. 18:00
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

Spisovatelé do knihoven: Radek Malý / beseda

10.03. 18:00
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

Original Partners s.r.o. - ag. zpr. okresy Domažlice a Tachov

od 15 200 Kč/měsíc

Detail

HONT s.r.o. - Praha-východ

od 14 600 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků