Dech beroucí zážitek: kouzelný muzikál na ledě Popelka ovládl Ostravar arenu

Kdo z nás by neznal pohádku o Popelce. Její originální pojetí v podobě muzikálu na ledě teď mohli spatřit diváci v Ostravě. Právě zde totiž úspěšné představení zahájilo své celorepublikové turné.

Ostravar arenu ovládl kouzelný muzikál na ledě Popelka. Právě zde příběh milovaný dětmi i dospělými započal své turné po České republice.

“Příběh o Popelce všichni znají, tento je z pera scenáristy a režiséra Jindřicha Šimka, je to jeho originální zpracování, originální hudba je Petra Maláska s texty Václava Kopty. Je to autorské více než dvouhodinové představení. Je to kombinace divadla, krasobruslení a máme na ledové ploše velkou scénu, kde právě vystupují herci, zpěváci, tanečníci a další role ztvárňují na ledě krasobruslaři, takže je to opravdu velká, výpravná podívaná,” uvedla producentka Radka Kovaříková. 

Premiérové vystoupení v Ostravě si nenechaly ujít davy nadšených diváků.

Anketa, diváci: 1. “Je to moc pěkné.” 2. “Perfektní to bylo.” 3. “Byli jsme spokojeni. Už jsme to viděli podruhé.” 4. “Bylo to nádherné. Určitě přijdeme zas.” 5. “Úžasné, nic lepšího jsem neviděla.” 6. “Velmi pěkné, opravdu.”

Po úspěšném startu v Ostravě pokračovala Popelka do Zlína a těšit se na ni můžou v dalších osmi městech napříč republikou.
Tři v háji / divadelní představení

04.03. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Spisovatelé do knihoven: Kateřina Rudčenková / beseda

05.03. 18:00
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

Spisovatelé do knihoven: Radek Malý / beseda

10.03. 18:00
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

HONT s.r.o. - Praha-východ

od 14 600 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

TORINA CZ, s.r.o. - Praha-východ

od 15 000 do 17 000 Kč/měsíc

Detail

IVA company s.r.o. PZ

od 14 700 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků