Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Motorkář se zabil na železničním přejezdu v Odrách

Smrtelná zranění si způsobil motocyklista, který havaroval v sobotu odpoledne na železničním přejezdu v Odrách na Novojičínsku. Na přejezd vjel ve chvíli, kdy tam jel vlak.

Nehoda v Pohořské ulici byla ohlášena chvíli po půl čtvrté odpoledne. K zásahu vyjely záchranné složky, ale zraněnému motorkáři už nebylo pomoci. Lékař mohl jen konstatovat úmrtí. 

Jakub Kozák, mluvčí HZS MSK: "Operační středisko k události vyslalo hasiče ze stanice HZS MSK v Bílovci, dobrovolnou jednotku města Odry a rovněž podnikovou hasičskou jednotku Správy železnic. Motorkář utrpěl zranění neslučitelná se životem, lékař konstatoval smrt na místě. Hasiči poskytli pro potřeby zdravotníků a policistů skládací mobilní zástěnu a provedli protipožární opatření na motocyklu. Zároveň jej zajistili proti úniku provozních kapalin. Ve vlaku cestovalo 20 osob, nikdo z nich nebyl zraněn."


Eva Michalíková, mluvčí Policie ČR: "Vyšetřujeme nehodu se smrtelným zraněním motocyklisty, ročník 1958. Jel po ulici Pohořská ve městě Odry směrem na Pohoř, kdy nerespektoval červené výstražné znamení na železničním přejezdu, na tento vjel a v důsledku toho došlo ke střetu do motorového vlaku s vagónem. Řidič motocyklu na místě svému zranění podlehl. Ve vlaku cestovalo 20 osob. Tyto byly bez zranění. V souvislosti s touto nehodou byl omezen provoz na jednokolejné trati zastaven. V současné době policisté zjišťují příčinu a okolnosti této nehody."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy