Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

16letá dívka s nakažlivou nemocí utekla z nemocnice v Havířově, pátrala po ní policie

Policie vyhlásila ve středu večer pátrací akci po 16leté dívce, která utekla z nemocnice v Havířově. Má nakažlivou nemoc a mohla se pohybovat na území celého kraje. Díky veřejnosti se ji podařilo za několik hodin vypátrat na Karvinsku.

Nesnažte se dívku zadržet ani s ní navazovat kontakt. Rovnou volejte policii. Tímto důrazným upozorněním začala policejní výzva u pátrání po 16leté dívce z Orlové, která ve středu utekla z nemocnice v Havířově.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Dopoledne svévolně odešla ze zdravotnického zařízení. Policisté při pátrání po pohřešované dívce prověřili různá místa a kontaktovali množství osob."

Nakonec policie požádala po 18. hodině o pomoc prostřednictvím médií veřejnost, a jak se ukázalo, mělo to svůj úspěch. Lidé volali na linku 158 a podávali policistům informace o tom, kde se mohla pohybovat. 

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Při prověřování jedné z informací od občanů k pohybu dívky pohřešovanou nalezli. Dívka je v pořádku, nalezena byla na Karvinsku. Policisté nyní realizují přináležející úkony. Děkujeme médiím za zveřejnění výzvy a občanům volajícím na linku 158 za jejich informace."Titanic / komedie Divadla Kalich

27.10. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. - 01 (sídlo)

od 22 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

Diakonie ČCE - středisko v Sobotíně - prac. 2

od 21 300 Kč/měsíc

Detail

K a K stavoinvesta, s.r.o. - Moravská Třebová (Brněnská)

od 8 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků