Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Při troše štěstí by se na hradě Hukvaldy snad mohla konat Ondřejská pouť

Koronavirové uzavření hradů a zámků samozřejmě dopadlo i na zříceninu hradu Hukvaldy. Po celé léto se přitom těšil velké návštěvnosti a program měl připravený až do konce listopadu.

Barbora Kožušníková, kastelánka hradu Hukvaldy: “Od začátku září, kdy začal projekt Vstup na památky zdarma, tak evidujeme rapidní nárůst ze strany návštěvníků, což podnítilo jejich zájem o využití tohoto programu a možnost vstupu do areálu zdarma. U nás se to víceméně pohybuje v průměru 1600 návštěvníků o víkendu na den a během všedního týdne plus mínus těch 400 osob denně, což nebývalo zvykem v tomto období”
Anketa: “Přišli jsme, viděli jsme a jsme rádi, že že nemusíme platit, což nás potěšilo. Nicméně, my rádi zaplatíme za ten vstup, to není vůbec žádný problém. Ale i to nás potěšilo, protože na více hradech, co jsme byli, tak už šlo vidět, že i tam šly ceny dolů.”
Anketa: “Já jsem z Venezuely, ale tady bydlím 8 let. Jinak jsme z Vysočiny a přijeli jsme sem, protože rád i jezdíme na výlety a máme rádi hrady a zámky.”

Pokud by se ještě letos měl hrad návštěvníkům otevřít, měla by se tam konat tradiční Ondřejská pouť. Ta je naplánovaná na neděli 29. listopadu.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Kratochvíl J&M s.r.o., provozovna Třebíč

od 15 200 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Elektromontáže BLESK, s. r. o.

od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků