Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostrava má opět přímé letecké spojení s Prahou, zatím jen dočasně

Ve středu dopoledne zahájila provoz opět pravidelná letecká linka Ostrava - Praha a zpět. Do své nabídky ji zařadila polská letecká společnost LOT Polish Airlines, která tím přidala další zastávku v rámci leteckého spojení s Varšavou. V návaznosti na něj se bude létat 5x týdně, zatím ale jen dočasně do 10. prosince, pak se uvidí.

Středa 11.11.2020, přesně 22 měsíců po ukončení minulého leteckého spojení Ostrava - Praha se tato letecká trasa opět obnovila. V 9:30 odletěl z ostravského letiště stroj letecké společnosti LOT Polish Airlines, která bude nové spojení zajišťovat.

Stanislav Bujnovský, obchodní ředitel Letiště Ostrava: "Létat se bude 5x týdně, spojení doplní pravidelnou linku Ostrava – Varšava. Tím získává ostravské letiště v krátkém čase již druhou pravidelnou linku."
Jaromír Radkovský, ředitel Letiště Ostrava: "Toto letecké spojení přinese ideální možnost pro cestující, jak bezpečně a rychle cestovat mezi Ostravou a hlavním městem. Linka bude sloužit i pro cestující na trase Praha - Varšava."

Spojení je prozatím dočasné, polská letecká společnost si zřejmě chce vyzkoušet, jak velký zájem o linku v tomto nelehkém období bude.

Stanislav Bujnovský, obchodní ředitel Letiště Ostrava: "Letenky se prozatím prodávají do 10.prosince, na prodloužení linky bude mít vliv vývoj pandemické situace a zájem cestujících o lety mezi Prahou a Ostravou."

Letový řád linky Ostrava - Praha

V souvislosti s toto linkou a změnami návazných letů z Varšavy se dočasně mění letový řád na lince Ostrava – Varšava.

Letový řád linky Ostrava – Varšava

Zároveň dochází ke změně jízdního řádu autobusů mezi Ostravou a letištěm. Cestující mohou využít autobusovou linku č. 333, č. 670 a vlakovou linku S4. Ostatní spoje jsou s ohledem na pandemickou situaci a s tím související hygienicko-bezpečnostní opatření prozatím pozastaveny. Obnoveny budou po zlepšení epidemiologické situace.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Work Service Czech s.r.o.- Pracoviště Bolatice, Průmyslová 966/21

od 16 500 do 21 000 Kč/měsíc

Detail

A.P.Investment s.r.o.- pracoviště ve firmě MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o.

od 21 320 do 21 320 Kč/měsíc

Detail

NEO BUILDER a. s., Michelangelova

od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků