Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Při karambolu dvou aut byl těžce zraněn mladý chodec. O jeho nohu bojují lékaři

Dopravní nehodu s těžkým zraněním 26letého muže vyšetřují policisté v havířovské městské části Prostřední Suchá.

Ke kolizi dvou osobních vozidel došlo v pondělí před 16. hodinou v křižovatce ulic Dělnická, Fryštátská a Kpt. Jasioka. Jedno z aut po střetu srazilo chodce, který utrpěl těžké zranění nohy. 

Lukáš Humpl, mluvčí Zdravotnické záchranné služby MSK: "Byli jsme voláni k dopravní nehodě, při které jeden z účastníků utrpěl komplikované poranění dolní končetiny. Z místa nehody byl po prvotním ošetření převezen do Fakultní nemocnice v Ostravě. 

Okolnosti, za jakých se nehoda se stala, vyšetřují policisté.

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR: "Žena (65) jela osobním vozidlem Chevrolet Spark po ulici Fryštátská, ve směru od ulice 17. listopadu. V prostoru křižovatky zřejmě nedala přednost v jízdě projíždějícímu vozidlu Ford Fiesta. Vozidlo Chevrolet narazilo přední části do Fordu. Po nárazu Ford byl odhozen mimo komunikaci na přilehlý chodník. Letící automobil na chodníku srazil chodce, který v tu chvíli místem procházel. Muž (26) utrpěl velmi vážná a byl převezen do ostravské fakultní nemocnice. Výsledek dechové zkoušky u obou řidiček byl negativní. Řidička Chevroletu Spark se podrobila i orientační zkoušce na přítomnost návykových látek, která také byla negativní. Vyšetřování nehodové děje, příčin a zavinění si převzala služba kriminální policie a vyšetřování. Policisté uvítají svědectví kolize. Užitečné mohou být i záběry z palubních kamer projíždějících vozidel."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy