Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Bolaticích shořela garáž s autem, vedlejší rodinný dům hasiči zachránili

Pět jednotek hasičů zasahovalo v pátek večer v obci Bolatice u požáru větší garáže se zaparkovanou Škodou Octavia. Oheň způsobil škodu za půl milionu korun, nikomu se naštěstí nic nestalo. Hasiči svým zásahem uchránili přilehlý rodinný domek se sedlovou střechou v hodnotě dva miliony korun. Příčina požáru je v šetření.

VIDEO: SDH Bolatice

Obrovský požár s velkými plameny pohltil garáž, ve které byla zaparkovaná Škoda Octavia, v pátek večer. Do Bolatic vyjeli profesionálové z Hlučína a čtyři dobrovolné jednotky z Bolatic, Kravař, Hlučína a Dolního Benešova.

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Operační středisko hasičů bylo o ohni, který zpočátku šlehal několik metrů vysoko, informováno v pátek před půl šestou podvečerní. Hasiči uhasili oheň během 40 minut. Předběžná škoda byla odhadnuta na 500 tisíc korun, příčina vzniku požáru je v šetření."

Hasiči přitom uchránili před požárem přilehlý rodinný domek se sedlovou střechou, tedy majetek odhadem za dva miliony korun.

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Přilehlý rodinný domek byl nakonec zasažen pouze kouřem, hasiči jej odvětrávali pomocí přetlakového ventilátoru."

Na místě zůstali kvůli kontrole požářiště až do sobotního rána dobrovolní hasiči z Bolatic. Místo zásahu poté předali policii.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

K.T.O. International spol. s r. o. - provozovna

od 24 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

Kablo Vrchlabí s.r.o.

od 24 500 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

ADÉLKA a.s.

od 21 500 do 24 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků