Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Namol opilý lupič škrtil majitele potravin, pak od něj dostal flaškou do hlavy a skončil na záchytce

28letý muž z Přerovska přepadl prodejnu potravin v Suchdole nad Odrou na Novojičínsku. Informoval o tom policejní mluvčí René Černohorský s tím, že pachatele loupeže museli policisté nejprve nechat vystřízlivět na záchytné stanici.

Případ se stal v pondělí 1. února krátce před sedmnáctou hodinou odpoledne. 28letý muž z Přerovska vešel do prodejny potravin na ulici Komenského a napadl majitele prodejny. 

René Černohorský, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Uchopil za krk 50letého majitele prodejny, který stál za prodejním pultem a požadoval po něm otevření pokladny a výdej finančních prostředků na hotovosti."

Majitel prodejny ihned začal volat o pomoc a měl štěstí, že v blízkosti prodejny byli další lidé. 

René Černohorský, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Následně se pachateli vysmekl ze sevření a v rámci své sebeobrany jej udeřil do hlavy láhví alkoholického nápoje, kterou měl vystavenou v prostoru pokladní zóny. Na místo byla ihned přivolána místně příslušná službu konající policejní hlídka, která 28letého muže zadržela a vzhledem k jeho silné podnapilosti zakročující policisté rozhodli o dodání 28letého muže na protialkoholní záchytnou stanici ve Frýdku-Místku k vystřízlivění."

Muž nafoukal bezmála 2,5 promile alkoholu. Podle policie nikdo nebyl zraněn a rovněž nedošlo k odcizení finančních prostředků neb jiných cenností. Případ vyšetřují novojičínští kriminalisté.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy