Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Jak podnikat v covidové době? Porubským živnostníkům pomůže Sdílko akademie

Mnoho kamenných obchodů a služeb má kvůli pandemii koronaviru stále zavřeno. Drobní podnikatelé a obchodníci jsou tak na pokraji zhroucení. Pomocnou ruku jim v této těžké době podá Sdílko akademie.

Někteří se adaptovali, jiní mají problémy. Právě pro ty, kteří si neví rady, jak oživit své podnikání v době pandemie koronaviru, pomůže Sdílko akademie, která nabídne pět online seminářů s praktickými tipy, jak se nové situaci přizpůsobit.

Kamila Smutná, iniciátorka akademie: “Budeme se zaměřovat na témata jako je marketing, facebooková a instagramová reklama a třeba i na e-shopy. Zaměříme se ale i na offline, na kamenné prodejny. Takže se budeme bavit o interiéru prodejen, nebo jak si vytvořit lákavou a poutavou výlohu.”

Akademie začne už 18. března a pro účastníky bude díky podpoře amerického velvyslanectví a městského obvodu Poruba zcela zdarma.

Zájemci se mohou hlásit na webových stránkách sdílkoporuba.cz/akademie.

Irena Vyhlídalová, koordinátorka pro charitativní obchod a sociální šatník, Dobrovolnické centrum ADRA: “Nabídka akademie nás velmi zaujala, protože samozřejmě taky řešíme spoustu otázek. Hlavně to, jak pracovat se sociálními sítěmi." 
Lucie Baránková Vilamová, starostka MOb Ostrava-Poruba: "Je to ještě takový přesah celého Sdílka. V loňském roce se uskutečnil už 3. ročník a já jsem moc ráda, že se nám v posledních dvou letech daří ty sdílkaře zapojovat i do dalších aktivit a spolupracovat v podstatě po celý rok."

Letos je chce radnice zapojit do velikonočních trhů a také do akce Cirkulum.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy