Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejisty Vítkovic čeká v předkole play off Kometa Brno

Teď tady máme dobrou zprávu pro fanoušky hokejistů Vítkovic. Zatímco Třinec postoupil v extralize z druhého místa přímo do čtvrtfinále play off, Ostravané musí o postup ještě bojovat v předkole. A do něj nakonec vstupují z výhodné osmé příčky.

Vítkovice sice v posledním kole základní části prohrály se silným Libercem 1:4, ale protože všichni konkurenti v boji o osmé místo také prohráli, nakonec to stačilo. Svěřenci trenéra Miloše Holaně si tak zajistili začátek série předkola play off na domácí ledové ploše.

Miloš Holaň, trenér HC Vítkovice Ridera: "S Libercem jsme sice prohráli, ale musím hráčům poděkovat, že se z třináctého místa probojovali až do elitní osmičky, což je super výsledek."

Vstoupit do předkola play off na domácím hřišti a hrát případné rozhodující utkání také doma, to byl dlouhodobý vítkovický cíl, který se podařilo splnit.

Miloš Holaň, trenér HC Vítkovice Ridera: "Moc jsme chtěli začínat předkolo play off doma, i když se hraje bez diváků. To jsme splnili a za to jsem moc rád."

Vítkovice vstoupí do play off ve středu a ve čtvrtek v Ostravar Aréně proti Kometě Brno, série se hraje na tři vítězné zápasy,

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy