Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dva muži chtěli vykrást cykloprodejnu v Kopřivnici, policisté je zadrželi při činu

Vloupali se do prodejny kol v Kopřivnici a chtěli ukrást elektrokola za 150 tisíc korun. Jenže nepočítali s policejní hlídkou, která zrovna projížděla kolem. Policisté dvojici zlodějů zadrželi a teď se zjišťuje, jestli toho nemají náhodou na svědomí mnohem víc. Nebyli totiž místní.

Vypáčili vstupní dveře cykloprodejny a chtěli z ní ukrást drahá elektrická jízdní kola. Do ulice Česká přišla dvojice mužů krást v pondělí 10. května před 4. hodinou ráno. Jenže náhodou kolem projížděla policejní hlídka.

René Černohorský, mluvčí PČR MSK: "Oba tito muži byli ve výše uvedené době zadrženi službu konající kopřivnickou policejní autohlídkou v objektu prodejny jízdních kol na uvedené ulici, kdy si k odcizení připravili dvě elektrická jízdní kola v celkové hodnotě bezmála 150 tisíc korun, která tak zůstala na místě činu."

Poškozením vstupních dveří způsobila dvojice škodu přes 30 tisíc korun. Policie následně dva muže ve věku 28 let z Příbramska a 41 let z Prahy obvinila z přečinu krádeže ve stádiu pokusu a přečinu poškození cizí věci.

René Černohorský, mluvčí PČR MSK: "Celá záležitost je nadále intenzivně prověřována ze strany kopřivnických policistů v úzké spolupráci s novojičínskými kriminalisty, kdy se prověřuje, zda se oba muži nedopustili i dalšího obdobného protiprávního jednání."

Jelikož muži nebyli vůbec zdejší, mohli takto jezdit krást drahá elektrokola napříč celou republikou.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy